Altın Hediyeli PTT Denizbank Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını PTT’den alanlara altın kazanma fırsatı. Denizbank işbirliğiyle gerçekleşen kampanya ile Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi şimdi PTT işyerlerinde kullanıcılarını bekliyor. Üstelik altın hediyeli olarak…

Kredi 72 aya kadar uzuaan vadelerle kullanılıyor ve kredi kullanan emekliler 1 gram altın hediyesi kazanıyorlar. Kampanya Emekli maaşını PTT’den alanlara yönelik olarak gerçekleştiriliyor. PTT işyerlerinden 72 aya kadar varan vade seçenekleriyle sunulan dosya masrafsız Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi için başvuru yaparak kredi kullananlar 1 gram hediye altın kazanıyorlar. Başvurular yurt çapındaki PTT işyerlerinden sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Krediye başvurmak isteyen emekliler sadece nüfus cüzdanları ile PTT işyerlerine giderek Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorlar.

PTT aracılığıyla kullanılan Her Derde Deva İhtiyaç Kredisinde üst limit 36.000 TL olarak açıklandı. Maksimum vade ise 72 ay olarak uygulanıyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL ve üzerindeki tutarlarda, 24 aydan uzun vadeli kredi kullananlar emekli maaşlarını PTT’den alma koşuluyla 1 gram altın kazanıyorlar. Hesapta yeterli bakiye olmamasına rağmen acil nakit ihtiyaçlarını karşılayan PTT Kredili Hesap Posta Çeki bir kredili mevduat hesabı olarak işliyor. 72 ay vadede % 1.33 faiz oranı üzerinden maliyet hesaplaması yapılıyor. 24 ay vade için uygulanan faiz oranı ise % 1.23. Masrafsız olarak kullanılan kredinin tek masraf kalemi zorunlu olan hayat sigortası primi.

İhtiyaç kredisinin beraberinde PTT Kredili Hesap açılması halinde kazanılan altın miktarı 1,5 grama yükseliyor. Altın hediyesi PTT işyerlerinden teslim ediliyor. Kampanyaya 70 yaşını aşmamış emekliler müşteri yaşı ve kredi vade süresinin toplamı 70 yılı geçmemek kaydıyla katılabiliyorlar.

2 Responses to Altın Hediyeli PTT Denizbank Emekli İhtiyaç Kredisi

  1. emekli maaşımı ptt ye aldırıp ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorum bilginize arz aderim

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Mevduat Fon ile Tek Hesapta Çift Yatırım

Gelecek için yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Çocuklarınız için güvenli ve karlı bir yatırım aracını kullanarak geleceklerini garanti altına almak mı...

Kapat