4425 1 SMSle Anında Kredi Paketi Akbank’ta

Televizyon reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı yeni dönem Akbank kredilerine bir yenisi eklendi. Tatlıtuğ bu kez kobilere yönelik eğlenceli reklamıyla ekranlarımıza konuk oluyor ve yeni iş kurmaya karar veren ikiz kardeşine Akbank’ın avantajlı kobi kredisini öneriyor. Tavukçuluğa heves eden ikiz kardeş ne yapar bilinmez ama işini kurmak ve büyütmek isteyenlere şu sıralar Akbank’tan tek SMSle Anında Kredi Paketi var.

Anından Kredi Paketi TL Taksitli Ticari Kredi, Ticari Artı Para, Axess Business ve Çek Karnesi’nden oluşuyor. Akbank’ın kobilerin hayatını kolaylaştıran bu hizmetlerini paket olarak alanlara cazip koşullarla ve 1 SMS’le Anında Kredi sunuluyor. Paketi alanlar ayrıca 3 ay geçerli olacak şeklide ücretsiz bankacılık işlemlerinden yararlanıyorlar.

Paket ile kobiler günde 25 TL taksitle 20.000 TL ticari kredi kullanma fırsatını yakalıyor. Anında Kredi Paketine başvuru yapmak için Turkcell’den mesaj gönderenlerin ANINDA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kimlik numarasını 4425’e kısa mesaj olarak atmaları yeterli oluyor. Diğer cep telefonu diğer operatörlerinden kampanyaya başvuru yapmak için aynı işlemi yapıp SMS mesajını 0532 444 44 25’e göndermek gerekiyor.

Akbank sunduğu Anında Kredi paketinde yer alan kredinin maksimum limiti 50.000 TL olarak açıklandı. Kredinin vadesi ise maksimum 36 ay. Dileyen kobiler 36 aya varan vadelerle 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmanın avantajını yaşıyorlar. Anında Kredi’nin aylık faiz oranı % 1.09. Kredinin dosya masrafı ise 10.000 TL ve 20.000 TL kredi için 199 TL, 50.000 TL kredi için 399 TL olarak uygulanıyor.

akbank-subesi

Kredi başvurusunun çok kolay olduğunu anımsatmakta yarar var. ANINDA yazıp boşluk bırakarak TC kimlik nosunu Turkcell hatlarından 4525’e, diğer hatlardan 0532 444 44 25’e SMS atmak yeterli. Anında Kredi Paketinde Ticari Artı Para, Axess Business ve Çek Karnesi hizmetleri yer alıyor. Başvuru sahibi vergi levhası bulunan şahıs firması ise başvurusuna hemen SMS ile yanıt alıyor. Diğer başvurular Akbank şubelerince inceleniyor ve sonuçlandırılıyor. SMS ile gönderilen onay ilk onay niteliğinde. Son değerlendirme Akbank şubesi tarafından yapılıyor.

Anında Kredi Paketi ücretsiz havale, EFT ve çek tahsilatı işlemleri yapma avantajı sunuyor. Şubelerden on adet ücretsiz işlem yapılabilirken Akbank Direkt üzerinden sınırsız sayıda havale ve EFT işlemi para ödemeden yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank % 0.39 Faizle Esnaf Kredisi Kampanyası

Esnafa yönelik kredi kampanyalarıyla dikkat çeken Vakıfbank'ın Halden Anlayan Kredi serisi % 0.39 faizli yeni kampanyasıyla yeniden başladı. Esnafın acil...

Kapat