Yapı Kredi Esnafa Faiz Maiz Yok, 0 Faiz Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’nın esnaflar için 28 Şubat’ta başlattığı Esnafa 0 Faiz Kampanyası televizyon reklamlarının devreye girmesiyle hız kazandı. Sadece esnafların katılabildiği bu kampanyada yüzde 0 faiz ile 10.000 TL ile 50.000 TL arasında esnaf kredisi kullanılabiliyor. Bankanın televizyon reklamlarında 0 faiz kavramı “Esnafa Faiz Maiz Yok” sloganıyla tanıtıldığı için büyük ilgi görüyor.

24 ay vadeli bu kredi fırsatından yararlanmak isteyen esnaflar için Çam ve Sedir paketleri hazırlandı. Her ikisi de esnafa özel tasarlanan bu paketlerde esnaf ve kobiler için birçok hizmet, kolaylık ve avantaj yer alıyor. Dolayısıyla 0 faiz fırsatından yararlanmak isteyen esnafın çam veya sedir paketini satın alması gerekiyor. Çam paketini alan esnaflar, 0 faizli kredi fırsatının yanısıra yılda 1.000 TL’ye kadar avantaj sağlayabiliyorlar. Sedir paketi ise yılda 1.000 TL’nin de üzerinde avantaj getiriyor.

Yapı Kredi’nin esnafa yönelik kampanyasından çam ve sedir paketlerini satın almadan da yararlanmak mümkün… Bu takdirde 10.000 TL kredi için 24 ay vadede aylık % 0.29 gibi oldukça düşük faiz oranı uygulanıyor. Başka bir deyişle çam ve sedir paketlerini satın almazsanız 0 faiz olmuyor ama aylık % 0.29 düşük faizden yararlanma şansı sunuluyor.

Yapı Kredi esnaf kredisi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Çam ya da Sedir paketi sahibi olanlar 50.000 TL kredi kullandıklarında 24 ay vade için aylık 1.09 faiz oranından yararlanıyor. Çam ya da Sedir paketi almayanlar için uygulanan aylık faiz oranı 50.000 TL ve 24 ay için aylık % 1.29 faizle kredi alabiliyorlar. Bu miktar kredi için de her durumda alınan kredi dosya masrafı 500 TL oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank PTT Kart Kredili Banka Kartı ile Nakit Çekim

Eskiden sadece mektup, telgraf ve koli göndermek, şehirlerararası telefon görüşmesi yapmak için gittiğimiz PTT şubelerinin son dönemde adeta banka şubesine...

Kapat