TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – Bana Böyle Mesajlarla Gelin

TEB’in acil paraya ihtiyacı olanlar için Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi Selahattin Çakaler karakteriyle reklamı yapılan bu kampanyada özellikle Selahattin Çakaler karakterinin cafe ortamında söylediği “Bana Böyle Mesajlarla Gelin” sloganı çok tuttu.

Mart ayına özel faiz oranlarıyla başlatılan TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’nin en önemli özelliklerin başında dosya masrafsız olması geliyor. Cep telefonunuzdan yapacağınız başvurunuzun cevabının hemen o anda cebinize gelmesi de TEB’in verdiği kredinin adı gibi pratik kredi olması özelliğini öne çıkarıyor. Daha da önemlisi TEB müşterisi olmayanlar da tüm nakit ihtiyaçları için online kredi başvurusu yapmak suretiyle bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Ayrıca maaş ve kamu çalışanlarına özel 20.000TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanım fırsatından yararlanmak için TEB şubelerine bekliyoruz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne istediğiniz kanaldan başvurunuzu yapabilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak bunlar TEB’in internet şubesi veya yolda karşınıza çıkan ilk ATM olabileceği gibi, cep telefonundan SMS göndermekv veya telefon bankacılığı olabilir. Önemli olan başvurunuzu eksiksiz olarak tamamlamanız… Kredi cevabınız tıpkı reklamda olduğu gibi hemen o anda cep telefonunuza kısa mesaj olarak geliyor. Sonrasında onaylanan pratik kredinizi dilediğiniz TEB Şubesi’nden kullanabiliyorsunuz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyasından örnek olarak 7.500 TL krediyi 36 ay vadeyle kullandığınız takdirde aylık % 1.39 faiz oranı uygulanıyor. Dosya ücreti alınmayan bu kampanyada kullandığınız krediyi aylık 278,79 TL taksitler halinde geri ödeyebiliyorsunuz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi - Bana Böyle Mesajlarla Gelin

Krediye kullanmak için sadece nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi yeterli oluyor. Gelir belgesi istenmiyor ama gerekli görüldüğü takdirde banka tarafından talep edilebiliyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerekiyor.

İnternet, cep telefonu, ATM ve telefon bankacılığı gibi şube dışı kanallardan verilen cevapların ön onay niteliğinde olduğunu, onaylanmış kredinin kullandırılmasında son kararın bankaya ait olduğunu unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Evinizi Satmayı Beklemeden Ev Değiştirme Kredisi

Yapı Kredi Bankası, yeni bir ev satın almak istediği halde oturduğu evi bir türlü satamayanlar için yeni bir mortgage kredisi...

Kapat