Selahattin Çakaler – SMS Atarak Pratik Kredi 4466 ile Anında Cevap

‘Kredi ön başvurunuz onaylandı’. Selahattin Çakaler cep telefonunun ekranında bu mesajı gördüğünde sevinçle yerinden kalkıyor ve reklamcılık tarihine geçecek şu sözlerini söylüyor: ‘Bana böyle mesajlarla gelin.’ TEB’in televizyon reklamlarıyla startı verilen yeni Pratik Kredi kampanyasında kredi kullanıcılarını gerçekten sevindirecek gelişmeler var. Şimdi TEB Pratik Kredi her zamankinden pratik ve çalışmak için pratik bir banka arayanlar için TEB birebir. TEB’in son Pratik Kredi kampanyasıyla 4466’ya TC kimlik numaralarını atanlar anında kredi ön onayını alıyorlar.

TEB Pratik Kredi kampanyalarının bir yenisiyle daha karşımızda. Kampanya kapsamında cepten ya da diğer başvuru kanallarından kredi başvurusu yapanlar anında cevabını alıyorlar. Kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli olarak aylık % 1,39 faiz oranıyla 7.500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Kampanyadan yararlanmak ve nakit para ihtiyacına hemen son vermek için tercih edilebilecek en pratik yöntem TC kimlik numarasını yazarak 4466’ya kısa mesaj göndermek. Kredi cevabı anında cep telefonuna geliyor. Bundan sonra ise yapılaması gereken tek şey nüfus cüzdanını alıp TEB şubesine gitmek. Ön başvurusu onaylananlar sadece nüfus kağıdıyla kredilerini hemen kullanmak için en yakın TEB şubesine gidiyorlar. Her şey bu kadar pratik. Adı üstünde TEB Pratik Kredi. Üstelik TEB Pratik Kredi’de dosya masrafı da yok. Kredinin tek masrafı kredi kullanıcısına yaptırılan hayat sigortası bedeli. Bunun dışında dosya masrafı ya da kredi kullandırım ücreti gibi bir masraf söz konusu değil.

‘7.500 TL bana yetmez’ diyorsanız o zaman 20.000 TL’ye kadar krediyi hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Eğer özek sektörde ya da kamuda çalışıyorsanız tek yapmanız gereken nüfus cüzdanı ile en yakın TEB şubesinin kapısından içeri adım atmak. 7.500 TL’nin üzerindeki kredi başvuruları cepten yapılamıyor, TEB şubesine gitmek gerekiyor ama güzel bir şey söyleyelim: Kredi başvurularında gelir belgesi aranmıyor. Sadece kamu ya da özel sektör çalışanı olmak TEB kredilerini hemen kullanmak için yeterli.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bank Pozitif Şubeye Bile Gitmeden Adrese Teslim Kredi

Türkiye'nin küçük ama önemli bankaları arasında yer alan Bank Pozitif, kredi kullanmak isteyenlere daha kolay ulaşmak için başlattığı Adrese Teslim...

Kapat