KentPlus Centrium’da 48 Ay % 0 Faiz Fırsatı

KentPlus Centrium Projesi Bostancı

Daha önce KentPlus Mimarsinan, KentPlus Kartal, KentPlus Ataşehir ve Pleon Sportivo projeleriyle İstanbul’da en değerli gayrımenkul kazançları sunan Emay İnşaat; yeni projesi KentPlus Centrium ile İstanbul’un merkezine, Bostancı’ya geliyor. Üstelik bu defa 48 ay boyunca % 0 faiz fırsatıyla gayrımenkule yatırım yapmak isteyenlere önemli bir avantaj sağlıyor. Emay İnşaat’ın bu projesi Anadolu yakasında fiyat avantajı bakımından Kartal’dan Kadıköy’e en iddialı proje olarak gündeme geliyor.

Bostancı KentPlus Centrium’da % 20 Peşinat ile oturmaya hazır daireler yer alıyor. Proje genelinde her beğeniye ve ihtiyaca uygun 52 çeşit daire bulunuyor. Proje kapsamındaki KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanılabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifleriyle yer alıyor.

Açık – kapalı otopark, 24 saat güvenlik, açık yüzme havuzu, basketbol sahaları, yürüyüş, aktivite ve oyun alanlarına ek olarak tüm dairelere verilecek resepsiyon, servis, catering, teknik destek, kafe, kat hizmetleri, vale ve kuru temizleme gibi rezidans hizmetleri KentPluslılar’ın konforu için planlandı.

Rezidans hizmetlerinin yalnızca kullanılan hizmetlerin bedeli ödenerek sağlanacak olması ve çevre aydınlatmalarının güneş enerjisiyle karşılanacak olmasıyla proje aidat giderlerinin minimum seviyede olması planlandı. Buna ek olarak KentPlus Centrium projesinde bloklar enerji kimlik belgesine sahip düşük enerji tüketimli bina sınıfında olacağı belirtildi.

Yeditepe Üniversitesi’ne yakınlığıyla da dikkat çeken KentPlus Centrium, yüksek prim potansiyeli, merkezi konumu, modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ve sosyal imkânlarıyla dikkat çekiyor. KentPlus Centrium, sadece konumu ve manzarasıyla değil, hizmet kalitesiyle de Avrupa’daki benzerleriyle yarışacak bir proje olarak tasarlandı.

48 ay boyunca % 0 faiz avantajıyla ilgi toplayan KentPlus Centrium projesi hakkında daha geniş bilgi almak için İçerenköy’deki ofisini ziyaret edebileceğiniz gibi özel internet sitesine de giriş yapabilir, daha doyurucu detaylara ulaşabilirsiniz.

KentPlus Centrium Projesi Bostancı

KentPlus Centrium Projesi Bostancı

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi Avantajları…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinden kazanılan emekliliğin giderek zorlaştığı, yaş limitinin yukarılara çekildiği bugünlerde Bireysel Emeklilik Sistemi önemli bir alternatif...

Kapat