İş Bankası Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi 0.70 Faizli

İş Bankası’nın geleneksel hale gelen Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyası başladı. 29 Mart tarihine kadar devam edecek kampanyada İş Bankası müşterileri 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 60 aya varan vadelerle % 0.70 gibi cazip faiz oranlarıyla kullanabiliyorlar.

İş Bankası’nın bu kampanyasından tüm serbest meslek sahipleri, ücretli çalışanlar ile emekliler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL kredi çekildiği takdirde aylık % 0.70 faiz, sadece 70 TL masraf ve 12 ay vade fırsatı sunuluyor. Daha uzun vadeli kredi ihtiyacı olanlar için de 60 ay vade ve 30.000 TL’ye kadar farklı kredi seçenekleri var.

Örneğin 30.000 TL kredi kullanmak isteyenler için iki ayrı seçenek bulunuyor. Bu miktarda krediyi masrafsız almak isteyenler aylık % 1.13 faiz ve 0 masraf ile 60 ay vade fırsatından yararlanıyor. Bu miktar kredi için daha düşük faiz ödemeyi düşünenler için de aylık % 1.09 faiz ile 225 TL masraf ödeme seçeneği bulunuyor.

Krediye başvurmak ve hemen cevabını almak için 4402’ye TC Kimlik Numarasını, istediğiniz kredi miktarını ve aylık gelirinizi SMS ile göndermek yeterli oluyor. Başvuru ayrıca Bankamatiklerden, telefon şubesinden, internette İşCep, İşPad ve İşWap üzerinden yapılabiliyor. Son olarak da en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek başvuru gerçekleştirilebiliyor.

İş Bankası’nın geleneksel Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyasında kullanılabilecek azami 30.000 TL kredi azami 60 ay vade ile kullanııyor. 37 – 60 ay arasındaki vade seçenekleri bordrolu çalışan ve emekli müşterilerimiz için geçerli… Kefil ön şartı aranmamakla birlikte gerekli görüldüğü takdirde kefil talep edebilebiliyor.

İş Bankası Mart Ayı Kredisi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Selahattin Çakaler – SMS Atarak Pratik Kredi 4466 ile Anında Cevap

'Kredi ön başvurunuz onaylandı'. Selahattin Çakaler cep telefonunun ekranında bu mesajı gördüğünde sevinçle yerinden kalkıyor ve reklamcılık tarihine geçecek şu...

Kapat