ING Bank – TSK Mensuplarına Özel Kredi – 100.000 TLye Kadar

ing-bankasi-dis-reklamING Bank, TSK Mensuplarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. Sadece TSK mensuplarının yararlanabildiği bu kampanya kapsamında 49 TL dosya masrafı ve aylık % 1.07 faiz ve 60 aya ulaşan vadelerle çok özel ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuluyor. 5.000 TL’den başlayıp maksimum 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatlarının yer aldığı TSK Mensuplarına Özel Kredi Kampanyası 31 Mart 2013 akşamına kadar devam edecek.

İNG Bank’ın sadece Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensupları için düzenlediği bu kampanyadan 5.000 TL tutarında kredi kullanılması halinde 60 vadede % 1.07 faiz oranıyla aylık 120 TL taksit ödemesi yapılıyor. Ayrıca sadece 49 TL dosya masrafı isteniyor. Aynı koşullarla 10.000 TL kredi çekilirse aylık taksit tutarları 240 TL şeklinde gerçekleşiyor. 15.000 TL ihtiyaç kredisi çekilirse aylık 360 TL taksit ödemesi yapılıyor. Daha yüksek miktarda krediye ihtiyacı olan TSK mensupları, herhangi bir ING Bank şubesine uğrayarak veya ING Bank’ın internet sitesine giriş yaparak detaylı bilgi alabiliyorlar.

ING Bank’ın kampanyasında 5.000 TL ile 100.000 TL arasında ihtiyaç kredisi almak isteyen TSK mensuplarndan belge olarak sadece nüfus cüzdanı fotokopisi, TSK mensubu olduğunu gösteren bir kimlik ile maaş bordrosu götürmesi yeterli oluyor. Bunların dışında herhangi bir belge istenmiyor.

ING Bank’ın TSK mensupları için özel olarak hazırladığı bu kampanyaya size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek veya internet şubesine giriş yaparak katılabiyorsunuz. Ayrıca cep telefonundan SMS atarak da ön başvuru yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi 0.70 Faizli

İş Bankası'nın geleneksel hale gelen Mart Ayı Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyası başladı. 29 Mart tarihine kadar devam edecek kampanyada...

Kapat