ING Bank Migros İşbirliği ile Akşamları ve Hafta Sonunda Kredi Çekilebiliyor

ing-bankasi-aslan-atmING Bank ile Migros arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla artık akşam saatlerinde, hafta sonu ve bayram tatillerinde 9.000 TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. ING Bank’ın “Taze Kredi” adını verdiği ihtiyaç kredileri Migros mağazalarından dosya masrafsız, hızlı ve kolay şekilde kullanılabiliyor. Sadece nüfus cüzdanıyla alınabilen Taze Kredi kampanyasında her türlü işlem Migros mağazalarında tamamlanıyor, banka şubesine gitmeye gerek kalmıyor. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu kredi sistemi sayesinde mesai saatlerine yetişemeyen veya banka şubesine gitmek yerine Migros mağazalarında alışveriş yaparken ihtiyaç kredisi de almak isteyen ING Bank müşterileri yararlanıyorlar. Böylece bankacılık işlemleri artık zamana ve banka şubelerine bağlı olmaktan çıkarken ING Bank müşterilerine önemli bir avantaj sunuluyor.

Bu hizmeti “Müşteriyi banka şubesine çağırmak yerine ayağına gitmek” olarak tanımlayan ING Bank yetkilileri, amaçlarının müşterilere alışveriş ortamı içinde sunmak olduğunu, Migros mağazalarından çıkmadan 5 dakika içerisinde kredi başvurusu yapılarak istenen miktarın hemen alınabildiğini söylüyorlar.

Alışveriş listelerinde artık ihtiyaç kredisinin de yer almasını hedeflediklerini söyleyen ING Bank yetkilileri, hizmet kapsamında 1.500, 3.000, 6.000 ve 9.000 TL olmak üzere dört farklı kredi paketi bulunduğunu, bunların 24, 36 ve 48 vade seçenekleriyle müşteriye sunulduğunu ifade ediyorlar.

ing-aslan-bankMigros mağazalarından müşteriye sunulan kredi başvurusu hizmetinden yararlanmak için sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, raflarda yer alan süt şişesi paketlerindeki kodları SMS ile göndererek kredi talebini yapıyor. Migros mağazalarında kurulan ING Bank standlarında tüm işlemler 5 dakika içerisinde tamamlandıktan sonra istenilen kredi ING Bank ATM’lerinden hemen çekilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
KentPlus Centrium’da 48 Ay % 0 Faiz Fırsatı

Daha önce KentPlus Mimarsinan, KentPlus Kartal, KentPlus Ataşehir ve Pleon Sportivo projeleriyle İstanbul'da en değerli gayrımenkul kazançları sunan Emay İnşaat;...

Kapat