Halkbank ve Kuveyt Türk 2B Kredisi Fırsatları

Halkbank ve Kuveyt Türk, şu an gündemde olan 2B Yasasından yararlanmak isteyen hak sahipleri için 2B Kampanyası başlattı. İki bankanın kampanyasıyla hak sahibi olduğu halde yeterli parası olmadığı için yasayla gelen haklardan yararlanamayanlara önemli avantaj ve kolaylıklar sağlanıyor. Bunların başında da peşin ödeme indiriminden yararlanarak arazisini rayiç bedel üzerinden % 60’a varan oranlarda indirimli satın alma fırsatı geliyor. Halkbank ve Kuveyt Türk’ün 2B Kredis kampanyasında aylık eşit taksitli, ara ödemeli, artan ve azalan taksitli ödeme planları bulunuyor.

Halkbank 2B Kredisi Kampanyası

Halkbank’ın sunduğu 2B Arsa Kredisi kampanyasında hak sahibi olduğunuz 2B arazinizi satın alabilir, böylelikle % 20 ilave peşin ödeme indiriminden cazip faiz oranları ve bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle yararlanabilirsiniz. Böylelikle rayiç bedel üzerinden % 60’a varan oranllarda indirimli satın alma avantajını elde edebilirsiniz. 120 aya varan vadelerle bütçenize uygun aylık eşit taksitli, ara ödemeli, artan / azalan taksitli ödeme planı ve 6 aya varan ödemesiz dönem opsiyonu da avantaj seçenekleri arasında yer alıyor.

Halkbank 2B Kredisi kampanyasından 50.000 TL kullandığınız takdirde 60 ay ve 120 ay vade seçenekleri karşınıza çıkıyor. 60 ay vadeyi seçmeniz halinde % 0.89 faiz oranıyla sadece 525 TL dosya ücreti ve 108.15 TL sigorta bedeli alınıyor. 120 ay vadeyi seçerseniz faiz oranı % 0.93 olurken dosya ücreti ve sigorta bedelinde herhangi bir değişiklik olmuyor.

Kuveyt Türk 2B Kredisi

Kuveyt Türk’ün 2B Finansmanı Kredisi de 2B yasasından yararlanmak isteyen hak sahiplerine hitap ediyor. Hak sahipliği belgesi olan herkesin başvurabildiği kampanyada arazi değerinin % 100’üne kadar finansman kullanabilme avntajı sunuluyor. 120 aya varan vade imkanlarının yanısıra uygun finansman kullandırım oranları sözkonusu oluyor.

Kuveyt Türk’ün sağladığı finansman imkanları sayesinde arazinizi peşin alarak, 400 metrekareye kadar rayiç bedeli üzerinden % 60, 400 metrekarenin üstü için % 44 peşin alım indiriminden yararlanabilir, ödemelerinizi size uygun taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Turk’ün 2B kampanyasında bütçenize uygun taksitlendirme fırsatları da bulunuyor. Bunlar arasında ödemesiz dönem, aylık ve 3 aylık taksitlendirme seçenekleri yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Esnafa Faiz Maiz Yok, 0 Faiz Kampanyası

Yapı Kredi Bankası'nın esnaflar için 28 Şubat'ta başlattığı Esnafa 0 Faiz Kampanyası televizyon reklamlarının devreye girmesiyle hız kazandı. Sadece esnafların...

Kapat