Garanti’den Emekliye 300 TL Bonus Hediyeli Destek Kredisi

Garanti Bankası’nın SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine sunduğu emekliye özel kampanyalar, 300 TL Bonus Hediyeli Destek Kredisi kampanyasıyla yeni ve cazip bir boyut kazanıyor. SGK kapsamındaki tüm emeklilere açık bu kampanyada hediye edilecek bosun, kullanılacak kredinin % 1’i ve en fazla 300 TL olarak belirlendi. Mart ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada hediye bonus yüklemeleri müşterilerin kredi kartlarına yapılıyor. Eğer müşterinin kredi kartı yoksa Paracard’ına yükleniyor.

Garanti Bankası’nın emekliye özel kampanyası kapsamında 30.000 TL’ye ve 60 ay vadeye kadar kredi kullanılabiliyor. Katılmak için SGK kaydı olmaması veya doğrulanamaması halinde belge talep ediliyor. Emekliye Destek Kredisi için size en yakın Garanti şubesini ziyaret edilebileceği gibi internet üzerinden de başvuru yapılabiliyor.

Garanti Bankası’nın bonus hediyeli destek kredisi kampanyasından 5.000 TL mini kredi çekilmesi halinde 12 ay vade için % 0.85 faiz oranı uygulanıyor. 200 TL tahsis ücreti alınan kampanyada aylık taksitler 445 TL civarında olurken bonus hediyeniz 50 TL oluyor. Garanti’den 10.000 TL tutarında destek kredisi talep edildiği takdirde 24 ay için % 1.00 faiz oranı üzerinden aylık taksit ödemeleri 482 TL şeklinde gerçekleşiyor. Kazanacağınız bonus miktarı ise 100 TL’ye yükseliyor.

Bonus hediyeli emekliye destek kredisinden yararlanmak için bankaya giderken yanınızda nüfus cüzdanınızı götürmeniz yeterli oluyor. Adres Kayıt Sistemi’ne kayıtlı iseniz adres bilgisi istenmiyor. Eğer kaydınız yoksa ikametgah senedi veya son 12 aydan birisine ait sabit telefon, doğalgaz, elektrik, su, ADSL, kablolu televizyon faturası götürülmesi gerekiyor. Ayrıca emekli tanıtım kartı, emekli aylığı tahsis belgesi veya emekli maaşınızı gösteren banka hesap cüzdanı seçeneklerinden birisi yeterli oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Migros İşbirliği ile Akşamları ve Hafta Sonunda Kredi Çekilebiliyor

ING Bank ile Migros arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla artık akşam saatlerinde, hafta sonu ve bayram tatillerinde 9.000 TL'ye kadar kredi...

Kapat