Finansbank’tan Emekliye Maaşının 4 Katına Kadar 0 Faizli Kredi

Finansbank emekliler için hazırladığı Emeklilik Paketi’yle faizsiz ve dosya masrafsız, emeklilik maaşının 4 katına kadar 8 ay vadeli ve 4.000 TL’ye varan kredi kullanma imkanı sağlıyor. Emeklilik Paketi’ne katılanlar için bu cazip fırsatlar sunulurken kredi istemeyenleri ise 1 gram altın hediyesi bekliyor. Üstelik emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece herhangi bir Hesap İşletim Ücreti de ödemiyorsunuz. Finansbank bu kampanyasını, “Finansbank’ta emeklinin avantajları bitmiyor” sloganıyla hayata geçiriyor.

0 Faizli ve 0 Dosya Masraflı İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan 0 faizli ve 0 dosya masraflı ihtiyaç kredisi kullanmak, her keseye uygun bu önemli avantajdan yararlanmak için bankada Kredili Mevduat Hesabı açtırmanız ve bu hesabınızdan bir adet yeni otomatik fazura ödeme talimatı vermeniz yeterli oluyor. İlk emekli maaşınızın Finansbank aracılığıyla ödenmesinin ardından, maaşınızın maksimum 4 katına ve 4.000 TL’ye kadar 8 ay vadeli ihtiyaç kredisi fırsatından hemen yararlanabiliyorsunuz.

Kredi İstemeyene 1 Gram Altın Hediyesi

Finansbank Emekli Paketi’ne 30 Haziran tarihine kadar katılıp emekli maaşı ilk defa Finansbank aracılığıyla ödenen ama kredi almak istemeyen müşterilere de cazip bir fırsat sunuluyor. Eğer 0 faizli ve 0 dosya masraflı krediye başvuru yapmadıysalar, banka tarafından 1 gram altın hediye ediliyor. Dolayısıyla kredi çekenler 0 faiz ve 0 dosya masrafı avantajından yararlanırken, kredi almak istemeyenler de 1 gram altının sahibi oluyorlar.

Tüketici, Otomobil ve Konut Kredilerinde % 25 Faiz İndirimi Avantajı

Tüketici Kredisi’nde mevcut faiz oranları üzerinden % 25 indirimli, kefilsiz, üstelik 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor. 3 ayda bir geri ödeme fırsatından Emekli Sandığı emeklileri yararlanıyorlar. Aynı avantaj sadece Tüketici Kredisi’nde değil, Otomobil Kredisi ve Konut Kredisi almak isteyen emekli müşterilere de sunuluyor.

Ücretsiz İnternet Bankacılığı Hizmeti

Emekli maaşını Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece Finansbank’ın internet bankacılığı üzerinden gerçekleştireceğiniz havale ve EFT işlemleri için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden tamamen ücretsiz olarak yararlanıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti’den Emekliye 300 TL Bonus Hediyeli Destek Kredisi

Garanti Bankası'nın SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine sunduğu emekliye özel kampanyalar, 300 TL Bonus Hediyeli Destek Kredisi kampanyasıyla yeni...

Kapat