Finansbank En Para Nokta Com – 10 Liraya Bile Zengin Faizi

Finansbank’ın 10 Liraya bile zengin faizi verdiğini Şafak Sezer’li reklam kampanyası sayesinde bilmeyen kalmadı. Ancak “peki ama bu nasıl oluyor?” sorusunu sormaya devam eden, bu işin sırrını çözemeyen çok geniş kitleler var. Bugüne kadar verilen bilgileri görmeyenler veya bilgileri okuduğu halde henüz çözemeyenler için Finansbank’ın zengin faizi fırsatının nasıl işlediğini en anlaşılır şekilde bir kere daha anlatmakta yarar var.

Aslında işin sırrı Finansbank’ın hayata geçirdiği digital bankacılık sisteminde… Bu hesap banka şubesine gitmeden internet üzerinden açıldığı için Finansbank’ın personel maaşı, kira, kırtasiye, şube giderleri gibi klasik anlamda bankacılık işletme giderlerini azaltıyor. Bankacılık işletme giderleri azaldığı için kar marjı yükseliyor ve Finansbank elde ettiği karının daha büyük kısmını müşterileriyle paylaşıyor. Başka bir deyişle, açılan hesap miktarı 10 TL bile olsa yüksek faiz, zengin faizi verebiliyor. Bu nedenle de küçük birikimlerine bile zengin faizi almak isteyenler Finansbank’ın en para nokta com sistemini tercih ediyorlar.

En Para’nın yüksek faiz getirisi sağlayan dört ayrı vade seçeneği bulunuyor. En yüksek faiz getirisini sağlayan sistem katılan herkese zengin faizi veriyor. Televizyon reklamlarında Sergen Yalçın ve Şafak Sezer’i izlediğimiz Finansbank En Para belirli bir dönem için değil, her zaman en yüksek faizi ödüyor. Başka bir deyişle zengin faizi sadece ilk iki ay veya üç ay için değil, her zaman için geçerli… Önce yüksek faiz verilip sonra azaltılmıyor. En Para vade dönemleri sona erdikten sonra da aynı yüksek düzeyde faiz oranıyla getiri sağlamaya devam ediyor.

En Para’nın sunduğu çok kazandıran 4 ayrı kırık vade seçeneği var. 32 günlük vadede zengin faizi oranı % 8 iken, 46 gün kırık vadede % 8,25, 92 gün vadede % 8,30, 181 gün vadeli hesaplarda ise % 8,40 faiz oranı uygulanıyor. Vade dönemleri sona erdiğinde ayrıca uzatma işlemi yapmaya gerek kalmadan aynı yüksek faiz oranlarından hesap vadesi yenileniyor.

Birikim hesaplarında da günlük olarak Türk Lirası için değişiklik göstermekle birlikte şu an için en yüksek zengin faizi olan % 8 faiz oranı uygulanıyor. Birikim Hesabına vade bozulma derdi olmadan ve faiz kaybı yaşamadan istenildiği anda para yatırabiliyor ve hesaptan para çekilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank ve Kuveyt Türk 2B Kredisi Fırsatları

Halkbank ve Kuveyt Türk, şu an gündemde olan 2B Yasasından yararlanmak isteyen hak sahipleri için 2B Kampanyası başlattı. İki bankanın...

Kapat