Denizbank PTT Kart Kredili Banka Kartı ile Nakit Çekim

Eskiden sadece mektup, telgraf ve koli göndermek, şehirlerararası telefon görüşmesi yapmak için gittiğimiz PTT şubelerinin son dönemde adeta banka şubesine dönüştüğünü, bankacılık hizmetleri vermeye başladığını duymayan kalmadı. Hatta artık PTT Kart adı verilen banka kartı bile var. Üstelik PTT Bank, tüm bankaların ATM’lerinde geçerli. Daha da önemlisi banka hesabınızda para yokken bile alıveriş yapma ve nakit çekme imkanı getirerek müşterilere önemli kolaylık sağlıyor, hayatını daha keyifli hale getiriyor.

PTT Kart’ın hayatımıza getirdiği yeniliklerin temelinde hiç kuşkusuz Denizbank ile yaptığı işbirliği var. İki kuruluş arasında yapılan anlaşma sonucunda PTT Kart’ın değişim geçirmesiyle müşterilere çok sayıda avantaj sunuluyor. Bunların başında PTT Kart’ın kredili banka kartı özelliği kazanması yer alıyor. Bu sayede hesapta paranız olmasa bile PTT Kart’ınızı tüm bankaların ATM’lerinde kullanarak nakit çekebiliyor, hatta alışveriş yapabiliyorsunuz. Kısacası paranız yokken bile kesintisiz alışverişin keyfini yaşıyorsunuz.

Denizbank PTT Kart ile PTT Kart sahipleri hesaplarında yeterli para olmasa bile kredi kullanabiliyorlar. Alışveriş ve nakit çekim fırsatlarının yanısıra PTT Kart’ın bağlı olduğu hesabın Kredili Hesap haline getirilmesi sonucund nakit ihtiyaçlar için kredi kullanmak mümkün oluyor.

PTT Kart ile nakit avans çekimi işlemiyle kredi kullanmak için PTT ya da Denizbank ATM’lerini kullanmak yeterli oluyor. PTT Kart ile tüm kart sahipleri Denizbank ATM’lerinden ücretsiz olarak yararlanıyorlar. Denizbank müşterileri de PTT ATM’lerinden yararlanmaya başladı. Denizbank PTT Kart sahipleri yurtiçinde ve yurtdışında tüm ATM’lerden nakit çekebiliyorlar, tüm mağazalardan alışveriş yapabiliyorlar. Denizbank’ın PTT Kart sahiplerine sunduğu Kredili Hesap yoluyla hesapta para olmasa bile PTT Kart ile nakit çekim işlemi gerçekleştirilebiliyor.

PTT Kart Başvurusu Türkiye’deki herhangi bir PTT şubesinden ya da acentelerin de içinde olduğu Türkiye genelindeki tüm PTT işyerlerinden PTT Kart başvurusu yapılabiliyor. PTT Kart ve PTT Kredili Hesap başvurusu yapmak isteyenler, PTT Kart’a başvuru yapanlar çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalıyorlar. Müşterilere verilen hediyeler arasında değerli bir daire de var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank – TSK Mensuplarına Özel Kredi – 100.000 TLye Kadar

ING Bank, TSK Mensuplarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. Sadece TSK mensuplarının yararlanabildiği bu kampanya kapsamında 49 TL dosya masrafı...

Kapat