Denizbank Cebimde Kredi ile Gelir Belgesiz 15000 TL Kredi

Denizbank’ın ünlü Her Derde Deva Krediler kapsamınnda Hayat Deniz’de Güzel sloganıyla sunduğu Cebimde Kredi kampanyası yeni fırsatlarla devam ediyor. Beyaz’ın oynadığı televizyon reklamlarıyla tanıtılan ve amamen formalitesiz bu kampanyaya katılmak için cep telefonunuza KREDİM yazıp TC Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli oluyor. Kredi cevabınız 5 dakika içinde geldikten sonra herhangi bir Denizbank şubesinden kredinizi alabiliyorsunuz.

Cebimde Kredi’nin Özellikleri

Cebimde Kredi’nin en önemli özelliği, 15.000 TL’ye kadar kredinin tamamen formalitesiz, evraksız, hatta gelir belgesiz çekiliyor oluşu… Başvuru yaparke yanınızda sadece nüfus cüzdanınız, yerleşim belgesi (ikametgah) veya resmi fatura ibraz etmeniz yeterli oluyor. Herhangi bir gelir belgesi veya başvuru formu gerekmiyor.

Kredi başvurunuzu yaparken cep telefonunuzdan KREDİM yazarak TC Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli… Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderiliyo. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza SMS mesajı olarak gönderiliyor. Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank şubesine nüfus cüzdanıyla birlikte resmi faturanız veya yerleşim belgeniz ile başvurmanız…

Cebimde Kredi kampanyasında kefil istenmiyor ama banka gerekli gördüğü durumlarda kefil veya ek belge isteyebiliyor. Onaylanmış kredinin kullanımı konusunda nihai kararın Denizbank’a ait olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Bu arada başvuru yapacağınız cep telefonu numarasının kendi adınıza kayıtlı olması gerektiğini, başvuruların cep numarasına özel olduğunu unutmayın.

Denizbank’tan 15.000 TL’nin üzerinde kredi kullanmak isteyenleri ise daha farklı fırsatlar bekliyor. 15.000 TL’den fazla kredi kullanmak isteyenlerin herhangi bir Denizbank şubesine uğrayarak özel bilgi alması gerekiyor.

One Response to Denizbank Cebimde Kredi ile Gelir Belgesiz 15000 TL Kredi

  1. süleyman dedi ki:

    isvicreden yaziyorum kredi cekebilirmiyim 9000 ytl aliyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Kredi Kartı Güvenliği Rehberi

Garanti Bankası'nın hazırladığı "Kredi Kartı Doğru Kullanım Kılavuzu"nda güvenlikle ilgili önerilere de yer veriliyor. Bankanın hazırladığı ve internet sitesinde yayınlandığı...

Kapat