Deniz Bonus SMS ile 0 Faizli Nakit Avans Cepte Kampanyası

Denizbank Deniz Bonus, yeni SMS kanalına özel “Nakit Avans Bir SMS ile Cebinizde” kampanyası başlattı. Hayatınızı kolaylaştırmayı hedefleyen kampanya çerçevesinde başlangıca özel 2.000 TL için % 0 faiz ile nakit avans çekilebiliyor. Böylece yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan nakit avans veya taksitli nakit avansınızı tek bir SMS ile anında hesabınıza aktarıyorsunuz. Deniz Bonus’un bu hizmet kapsamında 7/24 nakit avans liminitizi, internet bankacılığı, ATM ve telefon bankacılığına ek olarak SMS ile de kullanmanız mümkün oluyor.

Deniz Bonus’un tek SMS ile nakit avans kampanyasında kullanılabilir nakit avans limitiniz 10.000 TL’ye kadar 12 ay taksitle hesabınıza aktarılıyor. Üstelik yeni SMS kanalına özel süper kampanya ile 1 – 15 Mart tarihleri arasında 2.000 TL için % 0 faiz uygulaması sayesinde faizsiz nakit avans kullanma fırsatı sunuluyor. 299 TL tutarındaki komisyon oranı da ilk ekstrenize yansıtılıyor.

SMS ile Nakit Cepte’nin Özellikleri

Deniz Bons kampanyası kapsamında taksitli nakit avans kullanmak için cep telefonunuzdan 3280’e PARA yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini ve çekmek istediğiniz tutarı yazıp 3280’e gönderebilirsiniz.

Nakit avans kullanmak için cep telefonunuzdan 3280’e NAKİT yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini ve çekmek istediğiniz tutarı yazıp 3280’e gönderebilirsiniz.

SMS ile talebinizi bu şekilde yaptıktan sonra ödeme tutarı, komisyon tutarı ve avansın yatacağı hesap bilgisini içeren bilgilendirme SMS’i cep telefonunuza gönderiliyor. KABUL yazıp geri dönmeniz durumunda para belirtilen hesabınıza anında geçiyor. KABUL yazıp geri dönmemeniz halinde herhangi bir işlem gerçekleşmiyor.

Ayrıca talep SMS’nizin 24 saat boyunca geçerli olduğunu göz önünde bulundurun. 24 saati geçen talepler için yeniden SMS talebi yapmanız gerekiyor. Bu konuda son bir not daha, nakit avans talebini Denizbank’ta kayıtlı cep telefonunuzdan yapmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – Bana Böyle Mesajlarla Gelin

TEB'in acil paraya ihtiyacı olanlar için Pratik İhtiyaç Kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi Selahattin Çakaler...

Kapat