Bank Pozitif Şubeye Bile Gitmeden Adrese Teslim Kredi

Türkiye’nin küçük ama önemli bankaları arasında yer alan Bank Pozitif, kredi kullanmak isteyenlere daha kolay ulaşmak için başlattığı Adrese Teslim Kredi kampanyasını cazip faiz oranlarıyla sürdürüyor. Ülkemizde ilk defa tüm kredi işlemlerini internet üzerinden hızlıca tamamlayabildiğiniz Bank Pozitif Adrese Teslim Kredi kampanyasıyla banka şubesine bile gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisine çok çabuk ve sıkıntısız ulaşabiliyorsunuz.

İnternet üzerinden sadece 4 dakika içerisinde kredi ile ilgili tüm başvuru işlemlerini hızlı, formalitesiz ve rahat bir şekide yapabiliyorsunuz. Hiçbir masraf ödemeden yaptığınız bu işlemlerden sonra kredi başvurunuzun sonucunu ve size ayrılan kredi limitini bilgisayar ekranında görebiliyorsunuz.

Kesin başvuru için de Bank Pozitif şubesine gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü kredinizin onaylanması durumunda, geri kalan kredi işlemlerinizi yine internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret etmemizi istediğinizi iletmeniz yeterli oluor. Müşteri temsilcisi sizi istediğiniz tarihte evinizde veya işyerinde ziyaret ediyor, kredi evraklarınıza imzanızı alıyor. Yaşadığınız şehirde Bank Pozitif şubesi olmasa bile kredinizi istediğiniz bir başka bankadaki hesabınıza gönderiyor.

Adrese Teslim Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra diğer adımları da internetten yapabiliyorsunuz. Başvurunuz ne durumda olduğnu kolayca takip ederken çağrı merkezini aramanıza, şubede sıra beklemenize gerek kalmıyor.

Bank Pozitif’in müşteri temsilcisi evinizde veya işyerinizi ziyarete geldiğinde nüfus cüzdanınızı, ikametgah belgenizi ve son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, telefon veya su faturası gibi sabit bir faturayı yanınızda bulundurmanız yeterli oluyor. Ziyaret sırasında bu belgeleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta yarar var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Günde 2 TLden Başlayan Taksitlerle 5000 TL Kredi

Finansbank'ın en ünlü sloganı hiç kuşkusuz "Bizce mümkün" sloganıdır. Bugüne kadar çok sayıda cazip kampanyayı bu sloganı kullanarak başarıyla sonuçlandıran...

Kapat