Akbank Eğitim Kredisi ile Eğitim Masraflarına Kolay Çözüm

Akbank Eğitim Kredisi ile her türlü okul masrafınızı, üniversite, dershane ve özel kurs ücretlerinizi, bilgisayar ve ekipman alımlarınızı finanse ederek çocuğunuz için hayalinizde yaşattığınız eğitim imkanlarına sahip olabilirsiniz. Akbank Eğitim Kredisi’nin tüm öğrenciler için getirdiği fırsatlar dünyasına katılım için başvurular, Akbank Direkt İnternet’ten 7 gün 24 saat olarak kolayca yapılabiliyor. Başvurunuz kabul edildikten sonra eğitim çağındaki çocuğunuz için düşündüğünüz tüm imkan ve fırsatlara kavuşabiliyorsunuz.

Henüz Akbank müşterisi olmayanlar bankanın internet sitesine girdikten sonra Müşteri Ol butonuna tıklayıp, Akbank Direkt başvuru formunu doldurarak Eğitim Kredisi fırsatından yararlanabiliyorlar. İnternet yerine şubeyi tercih edenler ise herhangi bir Akbank şubesine uğrayarak Akbank müşterisi olabiliyor, Eğitim Kredisi başvurusunu anında yapabiliyorlar.

Akbank’ta hesabı olup da henüz Akbank Direkt İnternet’i kullanmayanlar, siteye giriş yaptıktan sonra Şifre Al’a tıklayarak veya en yakın Akbank şubesinden Akbank Direkt şiresini alabiliyorlar.

Akbank Eğitim Kredisi Koşulları

18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan ve gelirini belgeleyen herkes bu krediden yararlanabiliyor. Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin (kişinin ve eşinin toplam geliri) % 50’sini geçmemesi gerekiyor. Başvurusu kabul edilenler için kredi hayat sigortası yapılıyor.

Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi.

Son döneme ait su / elektrik / doğalgaz / telefon faturası veya ikametgah belgesi (Faturaların kişinin kendi adına soyadına düzenlenmiş olması gerekiyor.)

Gelir durumunu gösterir belge

— Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge.
— Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası.
— Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi.
— Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi.
— Emekliler: Hesap cüzdanı.

Okulun banka hesabının yer aldığı fatura.

— Yurtdışı eğitimlerde diğer belgelere ek olarak; Okula kabul belgesi (acceptance).
— Okulun banka hesabının yer aldığı fatura.
— Öğrenci vizesi (Vize gereken ülkeler için).

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan Emekliye Maaşının 4 Katına Kadar 0 Faizli Kredi

Finansbank emekliler için hazırladığı Emeklilik Paketi'yle faizsiz ve dosya masrafsız, emeklilik maaşının 4 katına kadar 8 ay vadeli ve 4.000...

Kapat