Acil Kredi Lazım diyenlere TEB’den 20.000 TL dosya masrafsız kredi

Televizyonlarda Selahattin Çakaler karakterli yeni TEB reklamını görmüşsünüzdür. Çakaler’in “Açılın açılın, acil kredi lazım” diyerek banka şubesine girer girmez hemen TEB Hanımın karşısına oturduğu o reklamdaki ihtiyaç kredisi fırsatları tüm kamu çalışanlarının hemen dikkatini çekti. Nasıl çekmesin ki, sunduğu cazip faiz oranı, 60 aya varan vadeler ve dosya masrafsız oluşuyla tam kamu çalışanlarına nefes aldıracak, acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak fırsatlar sunuyordu.

Eğer siz de bir kamu çalışanıysanız ve bu aralar nakde sıkışık durumdaysanız TEB’in kamu çalışanı bordroluya özel bu kampanyası 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınız için cazip çözümler getiriyor. Özellikle de aşırı ısınan kredi borçlarını çevirmekte zorlanan, çözüm sürecine ihtiyaç duyan kamu çalışanları bu fırsattan sadece nüfus cüzdanıyla yararlanabiliyorlar.

TEB’den Acil Çözüm Kredisini kullanmak son derece çabuk, az maliyetli ve kolay şekilde gerçekleşiyor. TEB’in bordrolu çalışanlara özel kredi kampanyasına başvurular zahmetsizce yapılıyor. Başvurularda sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Kredi başvurusu yapmak isteyenlerden nüfus cüzdan dışında ayrıca gelir belgesi ve adres belgesi gibi dökümanlar istenmiyor. Bordrolu çalışanlar sadece kimlik belgeleriyle TEB şubelerine uğradıklarında kredilerini hemen kullanabiliyorlar.

teb-expressTEB’in bordrolu çalışanlara özel acil kredisi sadece başvuru ve işlem kolaylığıyla değil yüksek kredi limiti ile de dikkatleri üstünde topluyor. TEB’in bordrolu çalışanlar için düzenlediği son kredi kampanyasında üst limit 20.000 TL olarak belirlendi. Kredinin diğer koşullarını öğrenmek isteyenler TEB şubelerini veya internet sitesini ziyaret ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
World Card Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

World Card ülkemizin en popüler kredi kartlarından birisi... Televizyon reklamlarında "Türkiye'nin en bonkör kredi kartı" sloganıyla tanıtımı yapılan World Card'ı...

Kapat