Yapı Kredi – Günde 5 TL’ye 5000 TL Süper Kredi

Yapı Kredi’nin Süper Kredi serisini bilmeyen kalmadı. Önce günde 8 TL ile başladı, sonra faizlerin düşmesine paralel olarak günde 7 TL’ye ve 6 TL’ye kadar düştü. Bundan daha aşağısı olmaz denildiği noktada en yeni kampanyayla “Günde 5 TL’ye 5.000 TL Süper Kredi”ye dönüştü. Bundan sonra daha da düşer mi bilinmz ama an itibariyle Yapı Kredi’nin Süper Kredilerinin ulaştığı minimum nokta bu…

Yapı Kredi’nin şubat ayıyla beraber sunmaya başladığı bu yeni seçeneğin faizi aylık sadece % 0.53’ten başlıyor. Dilerseniz 5.000 TL tutarındaki krediyi 36 ay gibi uzun vadeyle aylık % 0.53 faizle, 156 TL aylık taksitlerle alabiyorsunuz. Aylık 156 TL taksit tutarını günlük bazda hesapladığımızda karşımıza günde 5 TL taksit çıkıyor ki, Yapı Kredi’nin sloganı da bu…

Yapı Kredi’nin Süper Kredisini bu koşullarla alabileceğiniz gibi dilerseniz faizsiz peşin komisyonlu seçeneği, dilerseniz masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi seçeneğini tercih edebilir, her ikisinde de cebinizle yüzünüzü güldürebilirsiniz.

Yapı Kredi’nin günde 5 TL’ye 5.000 TL kampanyasına katılmak için Kredi Şimdi başvurusu yapmanız yeterli oluyor. Başvurunuzu her zaman olduğu gibi internet şubesi üzerinden yapabileceğiniz gibi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz.
Bunların yanısıra SMS ile 4411’e mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca en yakın Yapı Kredi ATM’sinden de başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Gelir Belgesi Fotokopisi Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / maaş yazısı
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmiyor.)

Emekli müşteriler sadece nüfus cüzdanı, kamu çalışanı müşteriler ise nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank 0 Km Taşıt Kredisi – Hayalinizi Ertelemeyin

Halkbank'ın "Araba hayalinizi değil ödemesini erteleyin" sloganıyla başlattığı 0 (sıfır) km ve 2. el otomobil kampanyası büyük ilgi görüyor. Aylık...

Kapat