VakıfBank Halden Anlayan Emekli Paketi

Emekli maaşını VakıfBank’tan alan Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerini yepyeni bir sürpriz bekliyor. VakıfBank’ın Emekli Bankacılığı Paketi adını verdiği paketiyle sadece emeklilere özel ihtiyaç kredisi faiz oranları, Kredili Bankomat faiz oranında özel indirimler yer alıyor. Paketten yararlanan emekliler ayrıca kredi kartı aidatı hesap işletim ücreti de alınmadığı gibi başka şubelerden nakit çekmeleri halinde herhangi bir ücret ödemiyorlar. Yeni kredi kartlarıyla ilk alışverişlerinden hemen sonra 20 TL değerinde hediye Worldpuan kazanıyorlar.

Ayrıca kredi kartlarına 1 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 30 TL değerinde hediye worldpuan kazanırsınız.
Haftanın 7 gün 24 saati her türlü bankacılık işlemini, avantajlı kredi kartı ve kredi hizmetlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde 444 0 724 Telefon Bankacılığın’dan Emeklilere Özel “5”i tuşlayarak gerçekleştirebiliyorlar.

Başvuru Nereden Yapılıyor?

SGK emeklilerine sunulan “Emekli Bankacılığı Paketi” ayrıcalıklarından yararlanmak ve emekli maaşını VakıfBank şubelerinden almak için SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvuru yapılabiliyor. PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile E-Devlet sistemine giriş yaparak Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz VakıfBank Şubesi’ni seçilebiliyor. İşlemlerin tamamlanabilmesi için emekli tanıtım kartınız ya da emekli cüzdanınızla birlikte istediğiniz bir VakıfBank Şubesi’ne uğramanız yeterli oluyor.

Ayrıcalıklı Kredili Bankomat-7/24 faiz oranından kampanya başlangıç tarihinden sonra emekli maaşını VakıfBank’tan almaya başlayacak olan SGK emeklileri yararlanabilecektir.

Hem yeni kart başvurusu alınan ve onaylanan hem de kredi kartına 1 adet otomatik ödeme talimatı veren emeklilere toplamda 50 TL değerinde worldpuan veriliyor.

Tahsilat işlemi sırasında, yetersiz bakiye ya da kredi kartının kullanımını engelleyen herhangi bir durum nedeniyle tahsilatı gerçekleşmeyen aboneler kampanyaya dahil edilmiyor. Aynı fatura için 2 farklı kredi kartından otomatik ödeme talimatı verilemiyor, verilmesi durumunda ilk verilen talimat geçerli kabul ediliyor.

Otomatik ödeme talimatı verebilmek için kartın açık ve kullanıma uygun olması gerekiyor. Kampanyadan tüm VakıfBank kredi kartları yararlanırken Turkcell, Avea, Vodafone kurumları için talimat verilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kamu Çalışanına Anında 50.000 TL Özel Kredi

Akbank tüm kamu çalışanları için "Yok Böyle Kredi" dedirtecek cinsten 50.000 TL'ye kadar düşük faizli anında kredi kampanyası başlattı. Üstelik...

Kapat