TEB Kredi Kartı ile 75 TL Hediye Puan Kazan

Bugünlerde Selahattin Çakaler yine işbaşında. TEB’in ekran yüzü olan Selahattin Çakaler son TEB reklam kampanyasında bu kez bir alışveriş çılgını haline geldi. Amacı ise TEB kredi kartını kullanarak 75 TL hediye puana ulaşmak. Çakaler eşi için ayakkabı, titiz kayınvalidesi için çamaşır suyu alıyor ve kayınpederinin arabasını fullüyor. Yani anlayacağınız Çakaler bugünlerde çok yufka yürekli biri oldu çıktı. TEB’in başarılı televizyon reklam kampanyasıyla tanıtılan yeni TEB kredi kartı kampanyası alışverişlerde 75 TL hediye puan kazanma fırsatı sunuyor.

TEB’in kampanyasına katılmak çok basit. TEB’den kredi kartı olan herkes KAZAN yazıp 4616’ya SMS atarak kampanyaya katılabiliyor. TEB’den kredi kartı olmayanlar ise en kısa sürede başvurarak kart alabilirler. Kampanya kapsamında TEB kredi kartı kullanılarak farklı günlerde yapılacak 75 TL ve üzeri 5 alışveriş 75 TL hediye puan kazandırıyor. Alışverişlerin aynı kredi kartıyla, farklı günlerde market, akaryakıt ve giyim sektörlerinde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Her müşterinin bir kere yararlanabildiği kampanyada birden fazla TEB kredi kartı olanların sadece bir kredi kartıyla alışveriş yapmaya dikkat etmeleri gerekiyor. Alışverişlerin toplam sayısının en az 5 olması, her alışveriş tutarının 75 TL ve üzerinde olması ve farklı günlerde yapılması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için yapılacak market, akaryakıt ve giyim alışverişlerinin 4 Mart’a kadar tamamlanması gerekiyor.

TEB’in 75 TL hediye puan kampanyasına katılmak için KAZAN yazıp 4616’ya SMS göndermek yeterli oluyor. Ek kart sahiplerinin ayrıca SMS göndermeleri gerekmiyor.

Kampanya 4 Mart tarihinde sona eriyor. Kazanılan puanlar 13 Mart tarihinde kredi kartlarına yüklenecek ve 27 Mart tarihine kadar kullanılabilecek. Bakalım Selahattin Çakaler yeni kampanyasında ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak?

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
VakıfBank Halden Anlayan Emekli Paketi

Emekli maaşını VakıfBank'tan alan Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerini yepyeni bir sürpriz bekliyor. VakıfBank'ın Emekli Bankacılığı Paketi adını verdiği...

Kapat