TC kimlik numaranı 7646’ya SMS at, 50.000 TL’ye kadar krediyi şak diye al

Finansbank’ın kobilere ve esnafa desteği tüm hızıyla sürüyor. Daha önce ekranlara gelen ve büyük ilgi gören ‘Esnafın derdini Mustafa Keser’ kampanyasının reklam filmlerini yeniden izlemeye başladık. ‘Dönemiyorum’ diyerek yaşadığı nakit sıkıntısından dertlenen esnafa çözümün Finansbank’ta olduğunu anlatan reklam filmi bugünlerde yeniden popüler oldu. Mustafa Keser’in oynadığı reklam filminde esnafın tek SMS ile 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceği anlatılıyor. Mustafa Keser karşısındaki dertli mobilyacıya ‘hemen TC kimlik numaranı 7646′ya SMS at, 50.000 TL’ye kadar krediyi şak diye al’ diyerek yol gösteriyor.

gerçekten de Finansbank’ın esnaf kredisine başvuru yapmak bir SMS atmak kadar kolay. Finansbank Esnaf Kredisi başvurusu TC kimlik numarasını yazarak 7646′ya kısa mesaj göndererek yapılabiliyor. Kampanya kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Başvuru için yapılması gereken tek şey 7646 numaralı kredi başvuru hattına kimlik numarasını yazarak göndermek.

Fİnansbank pek çok kobi kredi seçeneği sunuyor. Bu kredi ürünlerinden biri olan Şipşak Esnaf Kredisine başvuru yapanlar en geç ertesi işgünü içinde kredi başvurularına verilen cevabı öğrenebiliyor. Krediye başvuru yapanların kullanabileceği Kobi Şipşak Kredi Paketinin ürünlerini tercih edenlere faiz indirimi uygulanıyor. Kobi Şipşak Kredi Paketi içinde POS, çek karnesi, çek tahsilatı, CardFinans Business, kredili mevduat hesabı, vergi ve SSK ödemeleri, yatırım fonu, vadeli mevduat ve sigorta ürünleri yer alıyor. Şipşak Kobi Kredisiyle beraber paket ürünlerini de tercih eden esnaf ve kobilere 1 ürün için % 0.05, 2 ürün için % 0,10, 3 ürün için % 0,20, 4 ürün için % 0,25 faiz indirimi ile kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 99 TL Taksitle Aynı Günde 7000 TL Kredi

ING Bank kademeli ödemeli kredi kampanyalarını devam ettiriyor. Bankanın son kredi kampanyası ile 99 TL'den başlayan taksitlerle 7.000 TL kredi...

Kapat