ING Bank Tanıdıksız 99 TL Dosya Masraflı İhtiyaç Kredisi

ing-bank-atmleri“Bankada çalışan bir tanıdığınız varsa o bankadan iyi koşullarda kredi alırsınız” düşüncesi dilden dile dolaşır. Bu yüzden bankalardan cazip koşullarda kredi çekmek için tanıdık bankacı arayışına girilir. Bu tam olarak doğru değildir ama insanların düşük faiz oranlarıyla kredi alabilmek için tanıdık arayışına girdiği, bu yolla kredi almaya çalıştığı da bir gerçektir.

ING Bank bu yaygın inanışı kökünden sarsacak rekabetçi bir ihtiyaç kredi kampanyası başlattı. Televizyonlarda boy gösteren reklam kampanyasıyla da desteklenen ING Bank kredisinde cazip koşullar sunuluyor. Üst limiti 100.000 TL olarak belirlendiği için her ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir yelpaze getiriliyor. Üstelik dosya masrafı da 99 TL gibi çok düşük miktarda tutulduğu için kredi kullanmak isteyenlere tanıdıksız, masrafsız bir çözüm sunuluyor.

ING Bank’ın 99 TL dosya masraflı 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasından 5.000 TL çektiğiniz takdirde 60 ay vade için aylık sadee % 1.14 faiz ödeniyor. Dosya masrafının 99 TL gibi çok düşük miktarda olduğu bu seçenekte aylık sadece 123 TL geri ödemelerle kredinizi uygun koşullarda geri ödeme fırsatı yakalıyorsunuz. Üstelik bankada tanıdık arama zahmetine katlanmadan…

ING’nin 99 TL dosya masraflı yeni kredi kampanyasının 5.000 TL’den başlayıp 100.000 TL’ye kadar uzanan seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu krediye başvuru yapmak için size en yakın ING şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi ING Telefon Bankacılığı hizmetinden yararlanabilir, internet şubesine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu arada kampanya bitiş tarihinin 28 Şubat 2013 olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TC kimlik numaranı 7646’ya SMS at, 50.000 TL’ye kadar krediyi şak diye al

Finansbank'ın kobilere ve esnafa desteği tüm hızıyla sürüyor. Daha önce ekranlara gelen ve büyük ilgi gören ‘Esnafın derdini Mustafa Keser’...

Kapat