HSBC Dosya Masrafsız Kredi Net Kampanyası

HSBC’nin televizyon reklamları “Şartlar net, kredi net” sloganıyla yeni başlayan dosya masrafsız kredi net kampanyasında “Kredinizin taksiti nasıl başlarsa öyle biter” sözü veriliyor. Dosya masrafsız çekilebilen bu kredide 30.000 TL’ye kadar değişik seçeneklerle 36 aya varan vadeler ve % 1.18 cazip faiz oranı sunuluyor.

HSBC’nin 18 Ocak tarihinde başlayan Kredi Net kampanyası, 15 Mart tarihine kadar devam edecek. 2.500 TL ve üzerindeki tüm ihtiyaç kredilerinde ferdi kaza sigortası talep ediliyor.

HSBC’nin bu kampanyasından 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisini 24 ay vadeyle çekmeniz halinde aylık sadece % 1.18 cazip faiz oranından yararlanılıyor. Dosyo masrafı ödenmiyor. Geri ödeme tutarları ise 494 TL olurak gerçekleşirken bu taksit tutarları hiç değişmiyor.

Gerekli Belgeler

Kredi Net kampanyasına katılmak için yanınızda bir kimlik belgesi ve gelir belgesi götürmeniz yeterli oluyor. Kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı, sürücü belgesi kabul ediliyor.

Gelir belgesi olarak da ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu gerekiyor. Bu maaş bordrosu firma antetli kağıda düzenlenmiş ise firmanın imza sirkülerinin de beraberinde bulunması isteniyor.

Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon / cep telefon faturasının aslı gerekiyor. Faturaların kredi çekecek kişinin kendi adına düzenlenmis olması şartı var.

Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebiliyor. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerli oluyor.

HSBC’nin kampanyasına katılmak için evinize en yakın banka şubesine uğrayabilir, internet sitesine giriş yapabilir veya telefon bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Tanıdıksız 99 TL Dosya Masraflı İhtiyaç Kredisi

"Bankada çalışan bir tanıdığınız varsa o bankadan iyi koşullarda kredi alırsınız" düşüncesi dilden dile dolaşır. Bu yüzden bankalardan cazip koşullarda...

Kapat