Halkbank Kamu Çalışanı Kredi Kampanyası – 0,75 Faiz ile 50000 TL

Halkbank kamu çalışanlarına özel yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Mart ayının 15’ine kadar devam edecek kampanyada faiz oranları aylık % 0,75’den başlıyor. Kampanya ile 50.000 TL’ye kadar kredi almak mümkün oluyor. Halkbank’ın kamu çalışanlarına yönelik kampanyasının televizyon reklamları ‘Olay Kredi’ başlığı ile ekranlarda yer almaya başladı. Halk Bankası’nın yeni kredi kampanyası gerçekten olay yaratacak gibi gözüküyor. Çünkü bu kampanyada uygulanan düşük faiz oranlarının yanında dosya masrafının olmaması kampanyayı ön plana çıkaran unsurlardan biri. Halkbank Olay Kredi dosya masrafsız olarak kullandırılıyor.

Halk Bankası Mart ayıyla birlikte kamu personeline özel yeni kredi kampanyasının startını verdi. Kampanya kapsamında dosya masrafsız olarak aylık % 0,.75’den başlayan faiz oranları ile 50 Bin Türk Lirası’na kadar kredi alınabiliyor. Kampanyanın vadelerinde en uzun vade ise 60 ay olarak belirlendi. Kamu çalışanları 60 aya varan vadelerle, diğer bir deyişle 5 yıl vadeli olarak kredi çekebiliyorlar. 60 taksitle kullanılabilen kredide maksimum kullanılabilecek kredi tutarı ise 50000 Lira olarak açıklandı.

Halk Bankası’nın gerçekten olay olacak Olay Kredi kampanyası kamu çalışanları ile sınırlı değil. Kampanyanın çok özel koşullarından maaşlarını Halk Bankası’ndan alan müşteriler de yararlanabiliyor. Maaş ödemelerini Halkbank üzerinden alanlar kamu çalışanlarına özel bu kredi kampanyasına dahil olarak % 0,75’den başlayan faiz oranları ile 60 ay taksitle 50.000 TL’ye kadar kredi için başvuru yapabiliyorlar.

Halk Bankası Olay Kredi başvuruları Halkbank şubelerinden yapılabiliyor. Halkbank bireysel kredi başvurularında kimlik belgesi, gelir belgesi ve adresi gösterir belge isteniyor. Kredi başvuruları çok kısa süre içinde sonuçlandırılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Asgari ödeme yapınca faiz işlemesi durur mu?

Kredi kartında asgari ödeme tutarının ne anlama geldiğini bilenler kadar bilmeyenler de var. Bilmeyenler için açıklayacak olursak, kredi kartında asgari...

Kapat