Finansbank Günde 2 TLden Başlayan Taksitlerle 5000 TL Kredi

Finansbank’ın en ünlü sloganı hiç kuşkusuz “Bizce mümkün” sloganıdır. Bugüne kadar çok sayıda cazip kampanyayı bu sloganı kullanarak başarıyla sonuçlandıran Finansbank, şimdi bu geleneğini günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL ve günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasıyla sürdürüyor.

Finansbank’ın artan taksitli bu kampanyasına katılınca günde bir avuç lokum parasına bayram alışverişi yapmak; günde bir porsiyon baklava parasına bayram masraflarını karşılamak; günde bir şişe bayramlık kolonya parasına bayram tatiline çıkmak mümkün oluyor. Normalde bunların hiçbirisi mümkün değilken Finansbank’ın “bizce mümkün” sloganıyla mümkün olabiliyor. Üstelik 3 ay sonra geri ödeme seçenekleriyle bütçenize destek sağlayarak…

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında kullandırılacak kredilerde, taksit tutarı her yıl artıyor. 60 ay vadeli 5.000 TL ve 10.000 TL için taksit ertelemesiz düzenli ödeme planında, ilk 12 ay taksit tutarları 60 TL ve 120 TL’dir.

Yıllık artış tutarları ise sırasıyla 45 TL ve 90 TL şeklinde gerçekleşiyor. Bir başka deyişle ikinci yılda aylık 105 TL ve 210 TL taksit ödemesi yapmanız yeterli oluyor.

Artan taksitli Finansbank kredisinde azami vade 60 ay, azami kredi tutarı ise 10.000 TL şeklinde gerçekleşiyor.

Başvuru Koşulları ve Belgeler

5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS ile hemen yapabiliyorsunuz. Dilerseniz internete girerek Finansbank internet şubesinden Anında Başvur’a tıklayarak ön başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ön başvuru sonucunuz olumlu gelirse, dilediğiniz Finansbank şubesinden artan taksitli ihtiyaç kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

Finansbank’ın bu kampanyasına katılmak için yanınızda sadece Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve gelir belgesi götürmeniz yeterli oluyor. Kefil istenmiyor ama bankanın gerekli görmesi halinde bir de kefil bulmanız gerekebileceğinizi unutmayın.

One Response to Finansbank Günde 2 TLden Başlayan Taksitlerle 5000 TL Kredi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Odeabank – Ayda 67 TL Taksitle 3.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye'nin en yeni bankası Odeabank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasının startını verdi. Türkiye'nin çeşitli kentlerinde şube üstüne şube açarak büyüme...

Kapat