Akbank Kamu Çalışanına Anında 50.000 TL Özel Kredi

Akbank tüm kamu çalışanları için “Yok Böyle Kredi” dedirtecek cinsten 50.000 TL’ye kadar düşük faizli anında kredi kampanyası başlattı. Üstelik bu kampanyadan Akbank’lı olsun veya olmasın tüm kamu çalışanları yararlanabiliyor. Sadece nüfus cüzdanını gösteren devlet memuru, devlet işçisi, öğretmen, doktor, öğretim üyesi, kısacası tüm kamu çalışanları bu özel kredi için başvuru yapabiliyor, kredisini anında alabiliyor.

31 Ocak 2013 akşamına kadar sürecek Akbank Kamu Çalışanına Anında Kredi kampanyasında nüfus cüzdanı dışında başka herhangi bir belge istenmiyor. Krediye başvuranlar herhangi bir prosedüre tabi tutulmuyor, kısa yoldan ve kolayca kredilerini çekebiliyorlar. Sonrasında da her türlü ihtiyaçlarını rahatça karşılama fırsatını buluyorlar. Üstelik artı bir avantaj olarak 3 ay erteleme imkanı sapesinde kredilerini şimdi alıp ödemelerine Nisan 2013’te başlayabiliyorlar.

Akbank’ın bu kampanyasına kamu çalışanları 24 ay ve 36 – 60 ay olmak üzere iki farklı vadeyle katılabiliyor. İlk seçenekte kredisini 24 ayda ödemeyi tercih edenler % 0.95 cazip faiz oranından yararlanıyorlar. 24 ay vadeyi kısa bulanlar için de masrafsız ve masraflı olmak üzere iki farklı seçenek var.

250 TL tutarındaki kredi kullandırım ücreti ödemek istemeyenler masrafsız seçeneği tercih ederek % 1.18 faiz oranından yararlanıyor. Kredi kullandırım ücreti ödemeyi kabul edenlere ise % 1.04 oranındaki cazip faiz oranı sunuluyor. Bu seçeneklerin her ikisinde de 36 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan vadeler var. 3 ay erteleme seçeneği bu vadelerin hepsi için geçerli…

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Direkt İnternet Vadeli Mevduat ile % 8 Faiz Avantajı

Akbank'ın internet şubesi Direkt İnternet, bir tıkla vadeli mevduata % 8'e varan faiz oranlarıyla TL mevduatınıza daha da çok kazandırıyor....

Kapat