Akbank Direkt İnternet Vadeli Mevduat ile % 8 Faiz Avantajı

Akbank’ın internet şubesi Direkt İnternet, bir tıkla vadeli mevduata % 8’e varan faiz oranlarıyla TL mevduatınıza daha da çok kazandırıyor. Mevduat hesabınızı internet şubesinden açtırmanız halinde, klasik şubelere kıyasla işletme masrafları daha az olacağı için Akbank aradaki farkı internet şubesi müşterilerine daha yüksek faiz şeklinde yansıtıyor, tabela faizlerine göre daha çok avantaj sağlıyor. Ayrıca sadece TL hesaplarına değil, USD ve Euro hesaplarına da % 2.80’e varan faiz oranıyla döviz mevduatlarınızı da avantajlı şekilde değerlendiriyor.

Yüksek faiz nasıl kazanılır? Daha yüksek faiz kazanmak için vadeli hesabınızı Akbank şubeleri yerine Akbank Direkt İnternet’ten açmanız yeterli oluyor. Akbank Direkt İnternet’ten vadeli hesap açarak mevduatınızı % 8’e varan faiz oranlarıyla değerlendiriyor, tabela faiz oranlarına göre daha yüksek kazanç elde ediyorsunuz.

İnternette vadeli hesap nasıl açılır? Akbank Direkt İnternet’e giriş yaptıktan sonra, Hesaplarım menüsünden Vadeli Mevduat Hesap Açma işlemine ulaşabilir, dilediğiniz vadeyi seçerek hesabınızı kolayca açabilirsiniz. Bu kısa işlemden sonra % 8’e varan faiz oranlarıyla TL mevduatınıza daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Direkt İnternet’e nasıl giriş yapılır? Akbank Direkt İnternet kullanıcısıysanız “Hemen Hesap Aç” butonunu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız öncelikle şifre almanız gerekiyor.

Akbank müşterisi değilseniz… Henüz Akbank müşterisi değilseniz Müşteri Ol’a tıklayıp, Akbank Direkt başvuru formunu doldurarak veya dilediğiniz Akbank Şubesi’ne uğrayarak Akbank müşterisi olabilirsiniz. Sonrasında, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak Hesaplarım menüsü, Vadeli Hesap İşlemleri adımından avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız… Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız, “Şifre Al” butonunu kullanarak kolayca şifrenizi oluşturabilir ve Akbank’ın sunduğu online bankacılık hizmetlerinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Burgan Bank Şubeleri Nerede?

Satın alma yoluyla Türkiye'ye geldiği için eski Eurobank - Tekfenbank şubelerinin tamamı Burgan Bank'a dönüştürülüyor. Bu işlem birçok kentte tamamlanırken...

Kapat