Yok Artık! Finansbank Dosya Masrafsız Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Finansbank yeni yılla birlikte başlattığı “Yok Artık” sloganlı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla kredi veren bankalar liginde zirveye oynamaya başladı. Finansbank’ın “Yok Artık!” kredisinde gerçekten de yok yok dense yeridir. Öncelikle bu kredide dosya masrafı yok. Yüksek faizler yok. İnsanın dişinin kovuğuna gitmeyecek cinsten kısa vadeler yok. Bunların yerine masrafsız kredi var, düşük faiz var, rahat rahat ödeme imkanı sağlayan uzun vadeler var. Durum böyle olunca da geriye sadece Finansbank’ın kredisiyle neler yapılabileceğini hayal etmek kalıyor.

Finansbank’ın dosya masrafsız ihtiyaç kredisinde faizler son dönemlerin en düşük seviyesi olan % 1.39’dan başlıyor. 10.000 TL ve üzeri miktarda kredi kullanmanız halinde vadenin 60 aya kadar uzadığını görüyoruz. Kısacası Finansbank ihtiyaç kredisi, aylık % 1.39 faiz oranı, 10.000 TL ve üzerindeki kredi tutarlarında 60 ay vadeye kadar geçerli… Bu vade ve tutar dışındaki diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya Başvuru Koşulları

5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Bunun yanısıra bankanın internet şubesine girerek Anında Başvur’a tıkladıktan sonra sayfada bulacağınız özel formu doldurarak da başvuru yapmanız mümkün… Size en yakın Finansbank Şubesi’nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank şubesinden kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olduğunu unutmayın. Kredi başvurunuz onaylanıp bankaya davet edildiğiniz zaman üzerinizde sadece kimlik belgenizin (nüfus cuzdanınız) olması yeterli…

Finansbank’ın diğer kredi ürünleri hakkında bilgi almak ve aylık, yıllık maliyet oranlarını öğrenmek için bankanın şubelerine uğrayabilir veya 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kentsel Dönüşüm Kredisi Hangi Bankalardan Alınıyor

Türkiye'yi olası depremlere karşı hazırlayıp eski binaları depreme dayanıklı şekilde yeniden inşa etmeyi amaçlayan Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son aşamaya gelindi....

Kapat