Yapı Kredi Worldcard Nasıl Alınır, Özellikleri, Avantajları, Fırsatları

Yapı Kredi Worldcard

Worlcard’ın mor renkli sevimli maskotu Vadaa’nın neşeli sesini her akşam televizyon ekranlarında duyuyor, onu seviyoruz. 21 yıldan beri en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran kart olarak bilinen Worldcard, bu özellikleriyle “Türkiye’nin en bonkör kartı” olarak da tanınıyor. Tam adının yanısıra kısaca World olarak da tanımlanan Worldcard, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı arasında yer alıyor. Worldcard’ın bildiğimiz, bilmediğimiz özellikleriyle banka müşterilerine kazanç ve fırsatlarla dolu bir dünya sunduğu yadsınamaz bir gerçek…

World ile yaygın World üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

World ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden ve bankacılık işlemlerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Worldpuan’larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilir veya Worldcep sayesinde ücretsiz Turkcell TL / dakika alabilirsiniz.

Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz. Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 2 – 36 ay arası sabit ve çok uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik Worldcard’ın sunduğu ek hizmetler ve ayrıcalıklarla kendinizi her zaman özel ve güvende hissedebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk Paro özellikli Yapı Kredi kredi kartı olan Worldcard ile Paro yıldızını gördüğünüz tüm Paro Yıldızlar Topluluğu üyesi iş yerlerinden Worldcard’ınızla yaptığınız alışverişlerde Worldpuan ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kartınızın Paro özelliği ile hem Paropuan kazanır hem de kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Worldcard’ın Paro özelliğini kullanarak yaptığınız bütün işlemlerde % 1 oranında Paropuan kazanırsınız.

SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi Worldcard’ınızla Yapı Kredi Internet Bankacılığı’ndan ya da Telefon Bankacılığı’ndan yaptığınız takdirde ParaPuan da kazanibilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartınız ile SSK prim ödemesi yapmadan önce, Şubelerimiz aracılığıyla “SSK Sicil İlişkilendirme” işlemini yaptırmanız gerekiyor. Kredi kartından Bağkur prim ödemeleri için ilişkilendirme işlemi yapılmasına gerek yok.

Sayısız özellik ve avantajlarından yararlanmak için bir Worldcard sahibi olmayı düşünürseniz, size en uygun Worldcard’ı belirlemek için en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilirsiniz. Şubeye gidecek zamanınız yoksa, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak da Worldcard sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Masrafsız Her Derde Deva Cebimde Kredi

Denizbank yeni yılla birlikte atağa kalkarak Her Derde Deva Kredileri zincirine dosya masrafsız Cebimde Kredi kampanyasını da ekledi. Başvurması kolay,...

Kapat