WorldCard 4 Ay Taksit Ertelemeli 2013 Tatil Kampanyası

Soğuk kış günlerinin ve karlı havaların iyice bastırdığı bugünlerde deniz, kum, güneş üçlüsü, kısacası yaz tatili pek akla gelmez ama tatilini şimdiden düşünüp erken rezervasyon sistemini kullananlar hep kazanıyorlar. Erken rezervasyon sistemi ülkemizde birkaç yıldır var ve bu sistemle tatile çıkanlar kazanç elde ediyorlar.

WorldCard’ın 2013 tatil kampanyası, erken rezervasyon indirimlerinden şimdiden yararlanmak isteyenlere daha da büyük avantajlar sağlayıp taksit erteleme ve artı taksit fırsatları sunuyor. Soğuk ve karlı kış günlerinde erken rezervasyon yaptırarak yaz tatilin planlı programlı başlamak isteyenler bu kampanyada WorldCard ile ödemelerini 4 aya kadar erteleyebiliyorlar. 100 TL ve üzeri turizm sektörü harcamalarında + 4 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatından yararlanıyorsunuz, dolasıyla tatil planınızı ertelemenize gerek kalmıyor.

1 Ocak – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada turizm acenteleri, otel ve havayolları sektörlerindeki WorldCard üye işyerlerinde yapılan taksitli alışverişlerde 100 TL ve üzerine + 4 taksit ve 4 ay taksit erteleme avantajı sunuluyor.

2013 Tatil Kampanyası’nı Yapı Kredi kartlarının yanısıra Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank ve TEB’in verdiği WorldCard’lar da dahil ediliyor. Bu bankaların müşterileri de WorldCard 2013 Tatil Kampanyası avantajlarından aynı koşullarda yararlanabiliyorlar.

Tatil kampanyasından yararlanmak isteyenlerin rezervasyon işlemleri sırasında kasadaki görevliye bilgi vermesi gerekiyor.

WorldCard 2013 Tatil Kampanyası’nın geçerli olduğu tur şirketleri ve tatil bazlı internet siteleri şöyle sıralanıyor: Setur, Etstur, Didimtur, bookinturkey.com, Anı Tur, Jolly, MNG turizm, Odeon Tours, Pronto Tour, tatilbudur.com, tatil.com, tatilgo.com, tatilsepeti.com, tetristur.com, Tez Tour, Touristica, VIP Turizm, YKM Turizm

Bu kampanyaya tek çekim işlemler, Worldpuan harcamaları, vade farklı taksit işlemlerinin dahil olmadığını hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Axess Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılıyor

Akbank yeni yıla Free adını verdiği yepyeni kredi kartı Free ile başladı. "Ne İstediğini Bilenlere Yepyeni Bir Kart" sloganıyla televizyon...

Kapat