Şekerbank Masrafsız SGK Emekli Kredisi – 3 Ay Ertelemeli

Şekerbank yeni kredi sezonuna SGK emeklilerine yönelik 3 ay ertelemeli masrafsız kredi kampanyasıyla girdi. 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebilen Şekerbank kampanyasının faiz oranı da son dönemde faizlerdeki gerilemeye paralel sadece % 1.08 olarak belirlendi. 20.000 TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarınızı masraf ödemeden, 3 ay erteleme seçeneğiyle 60 ay vadeye kadar karşılayabilirsiniz.

Şekerbank’ın sadece SGK emeklileri için hazırladığı kampanyadan çekilen 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisiyle başta sömestr tatili masrafları olmak üzere her türlü acil ihtiyacınızı hemen karşılarken ödemesini Nisan ayından itibaren yapma avantajını elde edebilirsiniz. Üstelik geri ödeme vadesi de 3 ay ile 60 ay arasında belirlendiği için 3 ay ertelemenin yanısıra 60 ay gibi uzun vadeden yararlanma şansınız oluyor.

Örnek olarak bu kampanya kapsamında 10.000 TL tutarındaki masrafsız ihtiyaç kredisi çekmeniz halinde 60 ay vadede ödeyeceğiniz faiz tutarı sadece & 1.08 oluyor. 10.000 TL kredinizi 60 ay vadeye yaydığınız takdirde aylık bazda 240 TL şeklinde bütçenizi fazla zorlamadan rahat rahat ödeme şansına kavuşuyorsunuz. Krediyi çekerken dosya masrafı vs adı altında herhangi bir masraf ödemeniz gerekmiyor.

Bu kampanya sadece SGK emeklilerine yönelik olduğu için gelir belgesi, ikametgah belgesi gibi belgeler istenmiyor. Eğer SSK, Emekli Sandığı veya Bağkur’un herhangi birisinden emekli maaşı alıyorsanız TC Kimlik Numarası ile başvuru yapmanız yeterli oluyor ve işlemleriniz sabah başvuru yaptığınız takdirde aynı gün içerisinde tamamlanıyor.

Şekerbank masrafsız ve 3 ay ertelemeli SGK emekli kredisi hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz Şekerbank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi bankanın internet sitesine girerek de istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu arada kampanya için son katılma tarihinin 31 Ocak 2013 olduğunu belirtmekte yarar var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
WorldCard 4 Ay Taksit Ertelemeli 2013 Tatil Kampanyası

Soğuk kış günlerinin ve karlı havaların iyice bastırdığı bugünlerde deniz, kum, güneş üçlüsü, kısacası yaz tatili pek akla gelmez ama...

Kapat