Odeabank Kredileri, Kredi Kartı – Odeabank Şubeleri Nerede?

Odeabank

Lübnan merkezli Odeabank geçenlerde ilk şubesini Maslak’ta açarak Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Hemen ardından da Hülya Avşar’lı büyük ilgi çeken reklam filmleriyle tanıtım çalışmasına başladı. Hülya Avşar’ın reklam filminde sorduğu “Ne bank? Ne bank?” sorusunun dikkat çekmesiyle yeni kredi kaynağı arayanların “Nerede bu Odeabank?” sorusunu sormasını sağlamayı başardı.

Odeabank’ın özelliği Türkiye’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 15 yıl aradan sonra sıfırdan banka kurma ve mevduat toplama izni verdiği ilk banka olması… Lübnan ve Ortadoğu ülkelerinde Audi Bank ismiyle faaliyet gösteriyor, ancak Türkiye’de Odeabank ismiyle çalışma yapmayı uygun gördüler.

Odeabank’ın 3.6 milyar TL aktif bilanço büyüklüğü var. Şu anda İstanbul’da 6, Ankara, İzmir ve Bursa’da birer olmak üzere toplam 9 şubeyle faaliyet gösteren banaknın 2013 sonuna kadar şube sayısını 32’ye, 400 olan çalışan sayısını da 1000’in üzerine çıkartması hedefleniyor. 2017 yılına yönelik hedefleri ise büyük bankalar arasına katılarak bankacılığın devler liginde yer almak…

Bunlar teknik rakamlar ve hedefler… Ancak 15 yıllık uzun aradan sonra ilk kez yeni bir bankayla tanışan insanımızın asıl merak ettiği konular, Odeabank’ın nasıl bir kredi kullandırım politikası izleyeceği, hangi kredi kartı markasıyla çalışacağı, geniş tüketici kitlelerine yönelik kredi kampanyaları yapıp yapmayacağı… Zaten Odeabank’ın kısa sürede bu kadar dikkat çekmesinin temelinde tüketicinin bütçesine uygun ve cazip kredi kampanyası düzenleyip düzenlemeyeceği sorusu var.

Odeabank yetkilileri geniş kitlelere yönelik cazip kredi kampanyaları düzenleyeceklerini, sürekli açılacak yeni şubelerle ülke geneline yayılma planları olduğunu söylüyorlar. Hangi kredi kartı markasıyla çalışacaklarına dair bilgi vermiyorlar ama finans çevrelerinde Bonus Card ile ortak çalışma yapılacağı öne sürülüyor.

İstanbul Şubeleri

Bebek Şubesi: Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No: 36 Bebek, İstanbul
Caddebostan Şubesi: Bağdat Caddesi No: 270 Ak Apartmanı No: 17-18, Caddebostan, İstanbul
Güneşli Şubesi: Bağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No. 65, Güneşli, İstanbul
Kozyatağı Şubesi: Saniye Ermutlu Sokak G. Kemal Persentili İş Merkezi Kadıköy, İstanbul
Maslak Şubesi: Maslak Mahallesi Ahi Evran Cad. Olive Plaza No:11 Zemin Kat, Şişli, İstanbul
Nişantaşı Şubesi: Nişantaşı Bostan Sk. A.İpekçi Köş. No: 15 Louis Vuitton Orjin Bin. Teşvikiye, İstanbul

Diğer Şubeler

Ankara – Çankaya Şubesi: Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. km B Blok Zemin Kat No:11, Çankaya, Ankara
İzmir – Bayraklı Şubesi: Anadolu Cad. No:41/20 A Bayraklı, İzmir
Bursa – Nilüfer Şubesi: İzmir Yolu No 116 Nilüfer No: 13-14 Nilüfer, Bursa

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Avantajlı Kira Paketi Nasıl Çalışıyor?

Kira ödemelerini Vakıfbank aracılığıyla gerçekleştiren kiracılara ve gayrımenkul sahiplerine ayrıcalıklı ve avantajlı "Kira Paketi" sunuluyor. Vakıfbank'ta Kira Paketi hesabı açtırıp...

Kapat