Kamu Çalışanına, Emekliye 15 Maaş Kredi – Yapı Kredi

Kamu çalışanlarına ve emeklilere yılın ilk sürprizi Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi, kamu çalışanları ve emekliler için hazırladığı özel Süper Kredi fırsat kampanyasında maaşın 15 katına kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Bu kampanyadan kamu çalışanlarının yanısıra maaşını Yapı Kredi’den alan emekliler de yararlanabiliyor.

Yapı Kredi’nin özel Süper Kredi kampanasından isterseniz ayda sadece % 0.52’den başlayan cazip faiz oranlarıyla, isterseniz faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak yararlanabilirsiniz. Cebinizi ve yüzünüzü güldürecek Yapı Kredi kampanyasına katılmak için bankanın en yakın şubesini hemen ziyaret ederek maaşınızın 15 katına kadar bireysel ihtiyaç kredisi çekmek için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin kamu çalışanlarına ve emeklilere yönelik bu özel kampanyasına emekliler sadece nüfus cüzdanıyla katılabiliyor. Kamu çalışanları ise nüfus cüzdanının yanısıra kamu kurum kimliğini bankaya götürerek katılma fırsatı buluyorlar.

Maaşın 15 katına kadar kredi, aylık 1.500 TL maaş alan kamu çalışanlarının Yapı Kredi şubelerinden yapılan 36 ay vadeli İhtiyaç Kredisi başvurularında geçerli… Örnek olarak 5.000 TL özel kredi çekilmesi halinde bunun % 0.53 cazip faiz oranıyla 12 ay vadeyle geri ödenmesi halinde aylık taksitler sadece 434 TL oluyor. Aynı tutarda krediyi % 0.52 faiz oranıyla 36 ayda ödemeyi seçerseniz aylık taksitler 155 TL şeklinde gerçekleşiyor.

Bireysel İhtiyaç Kredisi toplam masrafları için grup hayat sigortası (30 yaş için), kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergilerin dahil olduğunu belirtelim. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil bulunuyor.

Yapı Kredi’nin maaşanızın 15 katına kadar kredi kampanyasına SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek katılabilecğiniz gibi 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalıyla da başvuru yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Banka Banka 2013 Konut Kredisi Faiz Oranları

Merkez Bankası'nın son aldığı kararlara paralel olarak konut kredisi faizleri hızla düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl itibariyle sıkı para politikasından...

Kapat