HSBC Dosya Masrafsız NET Kredi Yeniden Başladı

HSBC’nin dosya masrafsız NET Kredi Kampanyası geçtiğimiz 2012 yılının en iddialı kredi kampanyalarından birisiydi. “Kredi dediğin net olur. Taksiti sonradan artmaz” sloganıyla sunulan kampanya önemli derecede ilgi gördü. HSBC yetkilileri, 2012’nin son günlerinde biten kampanyanın geniş ilgi görmesi üzerine bu yıl tekrar başlatma kararı aldılar. Üstelik dosya masrafsız kredi seçeneğinin yanına bu defa düşük faiz seçeneğini de eklediler.

HBSC Dosya Masrafsız NET Kredi Kampanyasından çekilen kredinin taksiti nasıl başladıysa öyle bitiyor. Baştan düşük miktarlı taksitlerle başlayıp sonradan balon ödemelerle bütçeleri zorlamadan eşit taksitlerle, sürprizlere yol açmadan devam ediyor. Bu yönüyle de bütçesini taksitlere göre ayarlamasını bilen, balon taksitlerle bütçesini kasmak istemeyen müşterilerin ilgisini çekiyor. Hesabını bilenlere yönelik taksit ödemeleriyle dikkat çekiyor.

HSBC Kredi NET kampanyasında 30.000 TL`ye kadar 24 aya varan vadelerde dosya masrafsız ihtiyaç kredisi sunuluyor. Üstelik kefil de istenmeyen kampanyanın startı 18 Ocak 2013 Cuma günü verildi. 15 Mart 2013 tarihlne kadar bu kampanyanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

HSBC Dosya Masrafsız Kredi NET

12 aya varan tüm vadelerde 5.000 TL`ye kadar aylık % 1,28 faiz uygulanıyor. 5.001 – 30.000 TL arası tutarlarda aylık %1,34 faiz; 30.000 TL’ye kadar tüm tutarlarda 13 – 24 ay arası vadelerde aylık %1,26 faizle kredi çekilebiliyor.

HSBC Düşük Faizli Kredi Net

HSBC’nin Kredi NET kampanyasının ikinci seçeneğinde ise, dosya masrafını sorun etmeyen, dolayısıyla daha düşük faizle yararlanmak isteyen kredi severler düşünülmüş. Bu seçenekte 25 – 36 ay vade arası tüm tutarlar için faiz oranı % 1,16, dosya masrafı 299 TL şeklinde oluşuyor. Dosya masraflı seçenekte de kefil istenmiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
İhtiyaç Kredisine Nasıl ve Nereden Başvuru Yapılır?

Yeni Başlayanlar İçin Bankalardan Kredi Çekme Rehberi Bankalardan ihtiyaç kredisinin nasıl çekildiğini, ne gibi formalitelerin gerektiğini bu konuda tecrübe kazanmış...

Kapat