Finansbank’tan Tek SMS ile 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Hemen nakit paraya ihtiyacı olanlar için Finansbank’ın “Tek SMS ile İhtiyaç Kredisi” kampanyası, hemen şimdi nakit paraya ihtiyacı olanlar için ödemesi kolay bir seçenek sunuyor. Uzun başvuru prosedürleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan tek SMS ile başvurabildiğiniz gibi kredinizi zorlanmadan, rahat rahat ödeme avantajına sahip oluyorsunuz. Üstelik kredinizi hemen şimdi çekerken ödemesine de 3 ay ertelemeli başlıyorsunuz.

Finansbank’ın alması kolay, ödemesi kolay ihtiyaç kredisinde aylık % 0.49’dan başlayan faizlerle kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinde başvurduğunuz takdirde aynı günün akşamından önce kredinizi çekebilirsiniz. Geri ödemesine 3 ay ertelemeli başlamanız da ayrı bir avantaj olarak sunuluyor.

Finansbank’ın “Tek SMS” kampanyasına katılmak için TC Kimlik Numaranızı SMS ile 5030’a gönderebilirsiniz. SMS ile başvurabileceğiniz gibi Finansbank internet şubesine giriş yaparak Anında Başvur butonuna tıklamak suretiyle sanal ortamdan da ön başvurunuzu gerçekleştirmeyi tercih edebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden ihtiyaç kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Finansbank kampanyasında aylık % 0.49 faiz oranı 3.000 TL tutarındaki 12 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisinde geçerli… Aynı miktardaki krediyi 13 – 15 ay vadeli olarak kullanmak isterseniz aylık faiz oranı % 0.69 şeklinde gerçekleşiyor. Daha farklı kredi tutarı veya vade koşulu düşünüyorsanız detaylı bilgi almak için Finansbank internet şubesini veya bankanın ülke çapındaki şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kredinizen hesabınıza aynı gün geçebilmesi için; başvuru evraklarınızın eksiksiz olması, başvurunun sabah yapılması ve çekeceğiniz kredi tutarının 10,000 TL’ye kadar olması gerekiyor. 3 ay sonra başlayacağınız geri ödemelerinizi Finansbank ATM’lerinden, internet şubesi ve mobil şubesinden sıra beklemeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 2013 Kampanyası – 0.96 Faizli, 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank'ın 2013 yılındaki ilk ihtiyaç kredisi kampanyası cazip fırsatlar ve avantajlarla başladı. Akbank'ın faiz indirimlerine hız verdiği yeni kanpanyasından sadece...

Kapat