Denizbank Masrafsız Her Derde Deva Cebimde Kredi

Denizbank yeni yılla birlikte atağa kalkarak Her Derde Deva Kredileri zincirine dosya masrafsız Cebimde Kredi kampanyasını da ekledi. Başvurması kolay, kullanması kolay kredinin faizi sadece % 0.88 olarak belirlendi. Tüm ihtiyaçlarınız için cep telefonunuz üzerinden katılabileceğiniz bu kampanyada 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Üstelik kredi cevabınızı sadece 5 dakika içerisinde öğrenebiliyorsunuz.

28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olan Denizbank masrafsız Cebimde Kredi kampanyasında üst limit 15.000 TL, maksimum vade 36 ay şeklinde belirlendi. Kredi başvurunuzu Denizbank internet sitesinden de yapabiliyorsunuz. İnternetten başvurusu yaparken sadece TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazıyorsunuz. Cep telefonunuza gönderilecek güvenlik kodunu girmeniz halinde beklediğiniz kredi cevabı 5 dakika içerisinde cebinize geliyor.

Denizbank Cebimde Kredi kampanyasında 1 ile 12 ay arasında vade seçtiğiniz takdirde faiz oranı % 1.29 olarak gerçekleşiyor. 13 ile 24 ay arası vade düşünüyorsanız faiz oranı % 1.49 olurken, 25 ile 36 ay arası vadeyi tercih etmeniz halinde % 1.59 oluyor. Bu üç vade seçeneğinin hiçbirisinde dosya masrafı alınmadığını, evrak ve formalite gerekmediğini belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Dosya Masrafsız NET Kredi Yeniden Başladı

HSBC'nin dosya masrafsız NET Kredi Kampanyası geçtiğimiz 2012 yılının en iddialı kredi kampanyalarından birisiydi. "Kredi dediğin net olur. Taksiti sonradan...

Kapat