Citibank Axess Kredi Kartı Avantaj ve Fırsatları

Masrafsız ve Faizsiz 1.000 TL Taksitli Nakit

– Bu kampanya, 12 Aralık – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında yeni Citi Axess ve Citi Wings Kredi Kartı almak için internet üzerinden yapılan başvurularda geçerli…
– Taksitli Nakit fırsatından, kredi kartı başvurusu onaylandığında faydalanılabiliyor.
– Taksitli Nakit, maksimum 1.000 TL’ ye kadar, 6 ay vade ile kullanılabiliyor.
– Toplam Taksitli Nakit miktarı Citibank kredi kartına ait nakit avans limitini veya kredi kartı limitinin %50’sini aşamıyor.

İlk Yıl Kart Ücreti Yok

– Citibank Axess kredi kartı almak için nternetten yapılan Kredi Kartı başvuruları onaylandığında ilk yıl kart ücreti alınmıyor.
– Alışverişlerinizde sonradan taksit imkanı sunuluyor.
– Kolay Yaşam adlı kişisel asistan hizmeti veriliyor.
– İsteyenler, sadece Citibank kredi kartlarına özel indirimli alışveriş sitesinden yararlanabiliyor.
– Amerika’dan alışverişi kapınıza getiren benzersiz bir hizmet; CitiGlobeshopper hizmeti sunuluyor.
– 30’dan fazla ülkede Citibank kredi kartlarına özel indirim ve ayrıcalıklar sunan Citi World Privileges hizmeti veriliyor.

Anında 5 TL chip-para

– 1 Ocak – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında kredi kartı hesap özetini e-postayla almak için talimat verenler, anında 5 TL chip-para kazanıyorlar.
– Kampanya tarihleri arasında kredi kartı hesap özetini e-postayla almak için talimat veren kişilerin kredi kartına Şubat ayı içersinde 5 TL chip-para yükleniyor.
– Kredi kartı, kredi ödemesi vb. ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olan veya kredi kartı kullanıma kapalı olan müşteriler kampanya kapsamı dışında kalıyorlar.
– Kampanya kredi kart sahiplerinin en az 1 yıl boyunca hesap özetlerinin sadece e-mail yoluyla alımı halinde geçerli…

Turkcell Faturalarınızı Citibank Takip Etsin

– Turkcell hattınıza Citibank hesabınızdan ya da Citi kredi kartlarınızdan otomatik ödeme talimati verenler, sınırsız mesajlaşma ve 1 GB internet paketi kazanıyorlar.
– 2 Kasım 2012 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Turkcell faturası için Citibank hesabınızdan ya da Citi kredi kartlarınızdan otomatik ödeme talimatı verenler, hemen 30 gün boyunca akşam 9’dan sabah 9’a Turkcell yönüne mesajlaşma ya da 30 gün mevcut paket üzerine kullanabilecek 1 GB bilgisayardan internet kazanıyorlar.

Avea Faturalarınızı Citibank Takip Etsin

– Avea faturanızı Citibank hesabınızdan ya da Citi kredi kartlarınızdan otomatik ödemeye bağlayanlar Citibank’tan çok çeşitli hediyeler kazanıyorlar.
– 21 Kasım 2012 – 21 Ocak 2013 tarihleri arasında Avea faturası için Citibank hesabınızdan ya da Citi kredi kartlarınızdan otomatik ödeme talimatı verenler, 1 adet Quasqai 1.6 Visia, 50 adet Samsung Galaxy Note II, 500 adet jet modem’den birini kazanma şansını yakalıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Citibank – 48 Ay Vadeli 30.000 TL Krediniz 1 Günde Hazır

Citibank 31 Mart 2013 tarihine kadar sürecek 48 ay vadeli yeni bir kredi kampanyasına imza attı. Üst sınırı 30.000 TL'ye...

Kapat