Citibank – 48 Ay Vadeli 30.000 TL Krediniz 1 Günde Hazır

Citibank 31 Mart 2013 tarihine kadar sürecek 48 ay vadeli yeni bir kredi kampanyasına imza attı. Üst sınırı 30.000 TL’ye kadar olan Citibank kredi kampanyasında müşterilere aylık % 1.19 düşük faiz fırsatı sunuluyor. Yalnız hemen baştan söyleyelim. Bankanın yeni kredi kampanyası Citibank ile yeni tanışan, Citibank’tan daha önce kredi kartı veya bireysel kredi almamış müşteriler için geçerli… Eğer Citibank ile daha önce hiç tanışmadıysanız yazının geri kalan kısmını okuyabilirsiniz.

Citibank başlattığı bu kampanya ile ihtiyaçlarını ertelemeden hayatını yenilemek isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Farklı ihtiyaçlar için yenilenen kredi seçeneklerinden yararlananlara yepyeni bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Citibank’ın sunduğu yeni dünyaya girebilmek için yalnızca 4 adımda yenilenmek yeterli…

4 Kolay Adımda Başvuru

– Cep telefonunuzda E yazıp 2484’e SMS gönderin veya Citibank internet şubesini ziyaret ederek kolay kredi başvurusu yapın.

– Ön onayınızı anında alın.

– Siz şubeye gelmeyin, tüm belgeler kapınıza gelsin.

– Paranız 1 günde dilediğiniz hesabınızda olsun.

Kampanya Koşulları

Yazının girişinde de belirttiğimiz gibi bu kampanyaya sadece Citibank ile yeni tanışan; Citibank’tan daha önce kredi kartı ya da bireysel kredi almamış müşteriler katılabiliyor.

% 1,19 aylık cazip faiz oranı, maksimum 48 ay vade 30.000 TL’ye kadar geçerli… Daha uzun vadeyle, örneğin 60 ay vadeyle kredi çekmek isteyenler için % 1.25 faiz oranı uygulanıyor.

Kredi sözleşmesi sırasında minimum 349TL veya kredinin % 4’ü kadar dosya masrafı alınıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için net 5.000TL ve üzeri gelir belgesi ibraz edilmesi gerekiyor.

Gerekli Belgeler

Başvuru Başvuru Formu / Sözleşme Nüfus cüzdanı fotokopisi. Son maaş bordronuz (Resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmesi gerekiyor).

Kredi başvurunuzun 1 günde onaylanabilmesi icin eksiksiz bilgi ve evrakla başvuru yapılması gerekiyor. Gün içinde saat 16:30’dan sonra gelen başvurular 1 sonraki iş günü sabah gelmiş kabul ediliyor. İptal, müşteri tarafından bekletilme veya reddedilen başvurunun sonradan tekrar değerlendirilip onaylandığı durumlarda 2. başvuru süresi dikkate alınıyor. Kampanya dönemlerinde yoğunluk nedeniyle başvuruların değerlendirilmesi 1 günden uzun sürebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yok Artık! Finansbank Dosya Masrafsız Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Finansbank yeni yılla birlikte başlattığı "Yok Artık" sloganlı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla kredi veren bankalar liginde zirveye oynamaya başladı. Finansbank'ın "Yok...

Kapat