Çekmeköy Essa Silva Villaları 900 bin dolardan başlıyor

Çekmeköy Essa Silva Villaları

İstanbul Çekmeköy’de çam ormanlarıyla çevrili 6 dönüm arazi üzerine inşa edilen Essa Silva Villaları’nda fiyatlar 950 bin dolardan başlayıp 1 milyon 100 bin dolara kadar yükseliyor. Orman içinde doğayla başbaşa kalma fırsatı veren Essa Silva Villaları’nda 8 adet müstakil villa yer alıyor. Her villanın 2 araçlık kapalı otoparkı bulunuyor ve ortak kullanıma açık bir de yüzme havuzu var.

Essa Gayrimenkul tarafından Çekmeköy’de hayata geçirilen Essa Silva Villaları’nda konutların büyüklüğü brüt 410 metrekare, net 307 metrekare olarak tasarlandı. 6+1 villa tiplerinden oluşan konutlarda bahçe büyüklükleri 334 metrekareden başlayıp, 507 metrekareye kadar değişiyor. 2,80 tavan yüksekliğine sahip villalarda çocuk bahçeleri de yer alıyor.

Villalar ön ve arka taraflarında konumuna göre 300 m2 – 400 m2 müstakil bahçe kullanım alanına sahip… Villaların içleri de konfor ön planda tutularak tasarlandı. Zemin katında geniş cam sürgülü kapılarla bahçeye açılan 65 m2 salon ve 21 m2 mutfak alanları, misafir banyosu ve bir oda ile binanın arka tarafında villadan bağımsız girişe sahip hizmetli odası, banyosu ve çamaşırhanesi bulunuyor. 7/24 kameralı güvenlik sisteminin villa sahiplerine olağanüstü güvenlik hizmeti sunduğunu da belirtelim.

Kapalı otopark girişi de bu kattan yapılıyor. Salonlar bahçe içerisindeki konumları ve modern şöminesiyle keyifli yaşam alanları olarak planlandı. Zemin katının üzerindeki iki katta ise, 4 giyinme odalı ve banyolu ebeveyn odaları bulunuyor. Essa Silva Villaları’nı asıl özel kılan ise bu odaların her birinde özel orman manzaralı teras ve balkonlarının olması…

Essa Silva villaları İstanbul’un gözde yerleşim yeri olan Çekmeköy Bölgesinde, 1. ve 2. Köprüye 15 dakika mesafede yer alıyor. Şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da şehre yakın, doğanın tam kalbinde, çam ormanları içerisinde bir yaşam olanağı vaad ediyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Citibank Axess Kredi Kartı Avantaj ve Fırsatları

Masrafsız ve Faizsiz 1.000 TL Taksitli Nakit - Bu kampanya, 12 Aralık – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında yeni Citi...

Kapat