Bodrum Adlon’da 179 bin TL’ye rezidans sahibi olma fırsatı…

Bodrum Adlon Golf Society Residence

Bodrum’u yaz aylarında sadece bir iki haftalığına tatil yeri olarak görenler, BB Group Homes’un Bodrum’daki iddialı projesi Adlon Golf Society Residence’ın sunduğu fırsatlar karşısında bu düşüncelerini bir kere daha gözden geçirmek zorunda kalıyor, Bodrum’da daha uzun süreler rezidans konforu ve rahatlığıyla yaşamak istiyorlar.

Anahtar tesliminin hemen yapıldığı Adlon Golf Society Residence’ta yarı olimpik açık havuz, kapalı havuz ile çocuk havuzu, SPA Merkezi, buhar odası, sauna ve concierge gibi imkanların dışında, veteriner danışmanlığı, özel şoför, havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu bagaj taşıma, adres bilgisi, sinema seansları, golf organizasyonu gibi VIP hizmetler sunuluyor.

17 ikiz blok halinde inşa edilen ve 1+1, 2+1, 3+1 daire alternatiflerinin yer aldığı Adlon RGolf Society Residence’da 204 daire ve 15 müstakil konut bulunuyor. Rezidans daire fiyatları 179 bin TL’den başlayan Bodrum Adlon Residence’ta 60 ay boyunca 1.000 Euro kira garantisi veriliyor.

Adlon Golf Society Residence, 5 yıldızlı kalite ve standartlardaki sosyal tesisleri, doğal taş ve ahşabın modern bir şekilde uyumunun sergilendiği mimarisiyle konuklarına ayrıcalıklı bir hayat, golf sahası ve flamingoların doğal koruma alanı olan Tuzla Koyu manzarasıyla da alışılmışın dışında bir Bodrum sunmayı hedefliyor.

27.000 m2 arsa alanına, sosyal tesisler dahil 10.000 m2 inşaat alanına sahip proje, 3 katlı 17 blokta bulunan 198 rezidans ve 15 müstakil villadan meydana geliyor. İsmini ve ilhamını Almanya’nın başkenti Berlin’de 1907 yılından beri hizmet veren, bugüne kadar birçok ünlü kral, politikacı ve sanatçının konakladığı, eski ve lüks 5 yıldızlı Adlon otelinden aldığını da belirtelim.

Bodrum Adlon Golf Society Residence

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Çekmeköy Essa Silva Villaları 900 bin dolardan başlıyor

İstanbul Çekmeköy'de çam ormanlarıyla çevrili 6 dönüm arazi üzerine inşa edilen Essa Silva Villaları'nda fiyatlar 950 bin dolardan başlayıp 1...

Kapat