Bir Şekerbank Klasiği: 50.000 TL’ye kadar Kış Güneşi Kredisi

Büyüklerimiz “kış ayı dert ayı” diye boşuna dememişler. Aralık ayından itibaren giyim kuşam harcaması, okul taksiti, ısınma masrafı, ulaşım masrafı derken bütçeler kabardıkça kabarır. Bunun üzerine bir de % 40’lara ulaşan doğalgaz, elektrik faturası zamlarını ekleyince kış aylarını geçirmek için ek desteğe gerek duyulur.

Şekerbank bu gerçekleri gözününe alarak kılık ihtiyaçların tümünü kapsayan “Kış Güneşi Kredisi” kampanyasını başlattı. “Bana şimdilik 5.000 TL kredi yeter” diyenlerden “Beni ancak 50.000 TL kurtarır” diyenlere kadar her türlü ihtiyaca cevap veren kampanyada vadeler 3 aydan başlayıp 60 aya kadar uzayabiliyor. En güzel yanları da faiz oranın % 1.05 gibi çok cazip oranlara kadar inmesi ve isteyene taksitleri 3 ay erteleme fırsatı sunması…

Şekerbank’ın 31 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek “Kış Güneşi Kredisi” kampanyasında müşterilere iki farklı seçenek sunuluyor. Bunlardan birisi dosya masrafsız ve komisyonsuz seçenek, ikincisi ise 200 TL dosya masrafı ödeyerek kullanılabilen düşük faizli kredi seçeneği… Bunların her ikisinin de kendine göre avantajları bulunuyor.

Önce masrafsız seçeneği inleyecek olursak, 60 ay vadeyle 10.000 TL kredi çekilmesi halinde faiz oranı % 1.09 şeklinde uygulanıyor. 3 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan değişik vade seçeneklerinden yararlanmak mümkün… Geri ödemelerin aylık 241 TL olarak gerçekleştiği bu seçenekte istediğiniz takdirde 3 ay erteleme avantajını tercih edebiliyorsunuz.

Düşük faizli seçenekte ise faizler % 1.05 gibi son dönemlerin en düşük faiz oranına kadar inerken sadece 200 TL dosya masrafı ödenmesi yeterli oluyor. 60 ay vadeyle 10.000 TL kredi çekilmesi halinde aylık 240 TL tutarında geri ödeme taksitlendirmesi yapılıyor. Bu seçenekte de 3 ay erteleme avantajı müşteriye sunuluyor.

Şekerbank’ın 60 ay vadeli, 3 ay ertelemeli, 50.000 TL’ye kadar dosya masrafsız veya düşük faizli “Kış Güneşi Kredisi” kampanyasından yararlanmak için bankanın Türkiye geneline yayılmış şubelerine uğrayabileceğiz gibi, dilerseniz internet şubesinden veya cep ubesinden yararlanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Masrafsız SGK Emekli Kredisi – 3 Ay Ertelemeli

Şekerbank yeni kredi sezonuna SGK emeklilerine yönelik 3 ay ertelemeli masrafsız kredi kampanyasıyla girdi. 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebilen...

Kapat