Akbank Axess Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılıyor

Akbank yeni yıla Free adını verdiği yepyeni kredi kartı Free ile başladı. “Ne İstediğini Bilenlere Yepyeni Bir Kart” sloganıyla televizyon reklamları devam eden Free’nin çok sayıda avantajı var. Bunların en başında ise yıllık kart aidatının olmaması geliyor. Aidatsız oluşunun yanısıra alışverişlerde bol chip-para, yüzbinlerce üye işyerinde bol taksit, istediğiniz kampanyalara katılma, istemediğinize katılmama özgürlüğü gibi avantajlar sunuluyor.

Ayrıca her kart sahibine uygun tarife seçenekleriyle daha çok kazandırıyor. Acil para ihtiyaçlarınızda veya nakde sıkıştığınızda Hızlı Para, SMS Para gibi nakit çözümleriyle destek olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu özelliklerin hepsi kart aidatı olmadan sunuluyor ama “Ben daha çok kampanya ve seçenek istiyorum, kart aidatı sıkıntı yaratmaz” diyenler için ücretli avantajları olduğunu da belirtelim.

Akbank Free Kart Avantajları

Akbank Free ile üye işyerlerinden yaptığınız her alışverişte bol miktarda chip-para kazanabilirsiniz. Bu chip-paralarla Axess üye işyerlerinde anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Free Kart’tan kazanacağınız 1 chip-paranın 1 TL değerinde olduğunu unutmayın.

Axess üye işyerlerinden alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı chip-para oranları öğrenebilir, biriken chip-para tutarınızı alışveriş sliplerinizde ve hesap özetinizde görebilirsiniz. Free’nizle yüzbinlerce Axess üye işyerindeki taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Axess Free kullanarak Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verebilir, her ay elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu faturalarını takip derdinden kurtulabilirsiniz. Kira, aidat, okul taksiti gibi ödemelerinizi daha kolay ve zamanında gerçekleştirmek için Free ile tek seferlik veya düzenli EFT / Havale talimatı verebilirsiniz. Peşin alışverişler sonrasında ‘Taksit İste ve Erteleme İste’ hizmetinden yararlanmak isterseniz ücret karşılığını onaylamak suretiyle taksitlendirme veya öteleme yapabilirsiniz.

Free’nin sunduğu hizmetler arasında Free Bütçem servisi de var. Kart sahiplerinin bütçe yönetimine destek olan bu hizmet, sizin için kartınızdaki harcalamaları takip ediyor ve bir SMS ile anında haberdar ediyor. Böylece aile üyelerinizin nerede ve ne kadar alışveriş yaptığından hemen o anda haberiniz oluyor.

Free Bütçem ve Free Borç Hizmetleri

Free Bütçem servisini kullanmak isterseniz kendinize aylık bir harcama tutarı sınırı belirleyebiliyorsunuz. Harcamalar bu sınıra ulaştığı zaman SMS ile sınıra gelindiğini haber alabiliyorsunuz. Free ile gıda, benzin, restoran gibi sektörlerde 100 TL üzeri bir işlem yapıldığı anda harcama bildirim SMS’i geliyor.

Ayrıca bir de Free Borç hizmeti sunuluyor. Dilediğiniz zaman Free Borç yazarak 4425’e SMS atabilirsiniz. Böylece kullanılabilir limit, güncel borç bakiyesi, son ödeme tarihi bilgilerine Akbank tarafından gönderilecek SMS ile ulaşabilirsiniz.

Free Bütçem hizmetine kaydolmak için arasında bir boşluk bırakarak FREE BÜTÇEM ve istenilen tutar yazılarak 4425’e gönderilmesi gerekiyor. Örneğin; kart sahibi kendisine aylık 350 TL’lik harcama sınırı koymak istiyorsa ‘’FREE BÜTÇEM 350’’ yazarak 4425’e göndererek bu servise üye oluyor.

Nakit ihtiyaçlarınız için hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan, kefilsiz, formalitesiz Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para alabilirsiniz. Günlük ve küçük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için Nakit Avans hizmetinden faydalanabilirsiniz. Diğer banka kredi kartı borçlarınızı Taksitli Borç transferi ile Free’ye aktararak, borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kart Aidatını Bankadan Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Bankaların verdiği kredi kartları için aldığı kart aidatları banka ile müşteriyi karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Bankalar bu aidatarı geri...

Kapat