Ziraat Bankası Cep Şube ile Yapılan Bankacılık İşlemleri

Ziraat Bankası yeni ürünü Cep Şube ile bankacılık işlemleri yapma konusunda büyük kolaylıklar getirdi. Ziraat Bankası Cep Şube ile cep telefonları birer banka şubesi haline geldi. Cep telefonundan akla gelebilecek her türlü bankacılık işlemini yapabilmek şimdi çok kolay. Turkcell, Avea ve Vodafone gibi tüm cep telefonu operatörlerinin aboneleri Ziraat Cep Şube’den yararlanabiliyor. Havale, EFT, yatırım işlemleri ve kart ödemesi ve bilgi alma konularında pek çok işlemin yapılabildiği Ziraat Cep Şube pratik kullanımı ile dikkat çekiyor.

Cep Şube’ye Nasıl Giriliyor? Cep Şube’yi Kullanmak İçin Başvuru Gerekiyor mu? Uygulama İndirmek Gerekli mi? Ziraat Bankası Cep Şube’den faydalanmak isteyen Ziraat internet şubesi müşterilerinin ayrıca bir başvuru yapmaları gerekmiyor. Herhangi bir uygulama indirmenin de gerekmediği Ziraat Cep Şubesi’ne internet şubesinin giriş bilgileriyle giriş yapılabiliyor. Cep Şubeyi kullanmak için cep telefonunun WAP 2.0 / SSL desteğine sahip olması gerekiyor. Bunun yanında internet tarayıcısının Internet Explorer 5.0 ve üzeri ya da Netscape 6.0 ve üzeri olması yeterli oluyor.

Cep Şubeye giriş için internet tarayıcısının adres çubuğuna Ziraat Bankası internet sitesinin wap adresini yazmak gerekiyor. Ziraat Bankası Cep Şube 7 gün 24 saat hizmet veriyor. İnternet şubesinin giriş bilgileri ile giriş yapmak Cep Şubesini kullanmak için yeterli.

Ziraat Bankası Cep Şube ile Hangi İşlemler Yapılıyor? Ziraat Cep Şube ile Ziraat Bankası’ndaki hesaplar hakkında detaylı bilgi alma ve sorgulama işlemleri gerçekleşebiliyor. Cep Şube kullanıcısı Ziraat’teki hesapları arasında havale yapabiliyor. Aynı zamanda başka birinin hesabına da havale yapılabiliyor. Cep Şube ile tanımlı alıcılara hesaba EFT ve kredi kartına EFT işlemleri gerçekleşebiliyor. Ziraat Bankası Cep Şube yatırım işlemleri için de kullanılabiliyor. Yatırım fonu alım ve satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor ve yatırım ekstresi görüntülenebiliyor. Ziraat Bankası Cep Şube aracılığıyla fatura ödemeleri yapılabiliyor. Cep Şube ile kredi kartı ile ilgili işlemler de yapılıyor. Cep Şube ile kredi kartı borç ödemesi yapmak mümkün. Bunun yanında kredi kartı bilgilerine ulaşılabiliyor, kredi kartı hesap özeti görülebiliyor ve kartın dönem içindeki hareketleri izlenebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartından Havale ve EFT Axess’le – Düzenli Ödeme Talimatı Vermek de Münkün

Axess'le artık havale ve EFT işlemleri de yapılabiliyor. Mevduat hesabıyla gerçekleştirilebilen tüm ödemeleri şimdi Axess ile de yapmak mümkün. Tüm...

Kapat