Yapı Kredi Günde 6 TL’ye 6000 TL Süper Yılbaşı Kredisi

Yapı Kredi yılın son günlerinde tüm müşterilerine günde 6 TL’ye 6.000 TL süper kredi fırsatı sunuyor. Bir tür yılbaşı kredisi niteliğindeki süper kredinin ayrıca çok özel bir hediyesi var: Kampanyaya katılarak bireysel ihtiyaç kredisi kullanan 6 şanslı çift Mayıs ayında Londra Wembley Stadı’nda oynanacak UEFA Champions League finaline gitme şansını yakalayacak.

Yapı Kredi’nin bu çok özel ihtiyaç kredisi kapsamında isterseniz ayda sadece % 0.54’ten başlayan faiz oranlarından yararlabileceğiniz gibi faizsiz peşin komisyonlu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Bunların dışında masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi de cebinizi ve yüzünüzü güldürmk için Yapı Kredi şubelerinde sizi bekliyor.

7 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya emekli müşteriler sadece nüfus cüzdanıyla katılabiliyor. Kamu çalışanları ise nüfus cüzdanının yanısıra kamu kurum kimlikleriyle hemen kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Günde 6 TL’ye 6.000 TL Süper Yılbaşı Kredisi kampanyasına katılan 6 şanslı çift, Wembley’deki UEFA Champions League finaline gitme şansını elde ederken kendilerine 1 adet çift kişilik maç bileti veriliyor, ayrıca Londra’da 1 gece konaklama ve gidiş dönüş uçak bileti kazanıyorlar. Bunların dışındaki özel harcamalarını kendilerinin yapması gerekiyor.

Kampanya tarihleri arasında, Yapı ve Kredi’den anapara tutarı 3.000 TL ve üzerinde bireysel ihtiyaç kredisine başvurmuş, başvurusu onaylanarak krediyi kullanmış bireysel müşterilere bir çekiliş hakkı verilişon. Bir kişi kampanyaya yalnızca bir kez katılabiliyor.

Yapı Kredi Günde 6 TL’ye 6.000 TL Süper Kredi kampanyasına katılıp 6.000 TL tutarındaki krediyi 36 ay vadeyle % 0.79 faiz oranıyla çeken müşteriler, aylık 198 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Bu da günde 6 TL’den biraz fazla taksit ödemesine denk geliyor. 31 günlük ayların da var olduğunu düşünecek olursak günde tam 6 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Basvuru İçin Gereken Belgeler

– Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
– Gelir Belgesi Fotokopisi
– Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleriyle beraber)
– Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
– Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
– Kira geliri varsa tapu ve kira kontratıi fotokopisi
– Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmiyor.)

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye İş Bankası 2013 Yılbaşı Kredisi
Türkiye İş Bankası 2013 Yılbaşı Kredisi – Sadece %0.99 Faizle

Türkiye İş Bankası'nın geçtiğimiz yıllardaki o ünlü ve unutulmaz "Yeni yıla girmek istemeyen adamı bile mutlu edecek kredi" sloganıyla ekranlara...

Kapat