Şekerbank Emeklilere Özel Masrafsız 10000 TL İhtiyaç Kredisi

Şekerbank, tüm SGK emeklilerine uygun faizli ve komisyonsuz, 3 aydan 60 aya kadar vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Sadece emeklilere özel masrafsız ihtiyaç kredisini çekmek için emekli maaşını Şekerbank’tan alıyor olmak gerekiyor.

Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyanlar bu çok özel krediyi 3 – 12 ay vadeyle çektikleri takdirde sadece $ 1.08 faizle ayda 240 TL geri ödemelerle rahat rahat ödüyorlar. 13 – 24 ay vadenin faizi % 1.24 olurken, 25 – 60 arası vadeyi tercih edenler % 1.44 faiz oranından yararlanıyorlar.

Emekliye Özel Kredinin Avantajları

Şekerbank’tan maaş aldığınız hesabınız için herhangi bir hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz.

Emekli maaşını 3 ayda bir alan Emekli Sandığı kökenli Şekerbank müşterileri, isterlerse kredi taksitlerini her ay yerine 3 ayda bir ödeyebiliyorlar.

Şekerbank’ta emekli maaşı için kredili mevduat hesabı açtıranlar, maaş gününü beklemeden para çekebiliyorlar.

Şekerbank’ın özel masrafsız ihtiyaç kredisini kefilsiz çekebiliyorsunuz.

Hayat sigortası yerine ferdi kaza sigortası yaptırabiliyorsunuz.

Şekerbank’ın emeklilere özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi hakkında daha geniş bilgi almak için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilir, bankanın internet sitesine giriş yapabilir ya da telefon bankacılığından ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
AvivaSA Kolay Plan ile Geleceğinizi Nasıl Biriktirirsiniz?

AvivaSA bireysel emeklilik sistemi, ayda sadece 99 TL 'den başlayan ödemelerle geleceğinizi biriktiriyor. AvivaSA'nın emekli olmak isteyenlere sunduğu Kolay Plan...

Kapat