Şekerbank Çeyrek Altın Hediyeli Kredi Uygun Maliyetlerle Geldi

Şekerbank tasarruf etmek isteyen fakat daima biriktirmeye başlamayı bir sonraki aya erteleyenler için bir sürprizle geldi: çeyrek altın hediyeli Tasarruf Ettiren Kredi. Aralık ayına özek yeni yıl kampanyalarının en ilginç olanına imza atan Şekerbank kredi kullanıcılarını yeni kampanyasıyla tasarruf etmeye de özendiriyor. Şekerbank’ın Aralık ayının son gününe kadar devam edecek kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi kullananlar hem düşük faiz oranları ve uygun kredi maliyetinden yararlanıyor, hem de altın biriktirmeye başlıyor. Şekerbank’ın kredi kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi kullananlara Şekerbank’ta vadesiz bir altın hesabı açılıyor. Açılan bu altın hesabına Şekerbank’ın hediyesi olarak çeyrek altın karşılığı olan 1,75 gram altın yatırılıyor. Böylece bir türlü birikim yapmaya fırsat bulamayan Şekerbank müşterileri kredi kullanırken kendileri için özel olarak açılmış bir tasarruf hesabı sahibi oluyorlar. İsteyenler bu vadesiz altın mevduat hesabında altın birikimi yapmaya devam ediyor. İsteyenler ise kredi süresinin sonunda çeyrek altın hediyelerini fiziki altın olarak ya da Türk Lirası para karşılığı olarak alabiliyorlar.

Şekerbank Tasarruf Ettiren Kredi minimum 24 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredi kampanyasında maksimum vade süresi ise 60 ay. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kredi kampanyasında aylık faiz oranı yüzde 0,99. Kampanyada dosya ücreti ve kredi komisyonu yok. Kefil şartı da aranmayan kredi için başvurular Şekerbank şubelerinden ya da kısa mesaj yoluyla cep telefonundan yapılabiliyor. Kısa mesaj yoluyla Tasarruf Ettiren Kredi başvurusu yapmak için aralarında boşluk bırakmak suretiyle KREDİ, TC KİMLİK ve GELİR bilgilerini yazıp 1953’e SMS göndermek yeterli oluyor. Kredi için aynı zamanda Şekerbank web sitesinden de başvuru yapılabiliyor. Bunun için Şekerbank’ın web adresini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Yeni yıla özel kredi kampanyaları arasında en çok dikkat çeken kampanyalardan biri olan çeyrek altın hediyeli kredi kampanyası başvuruları 31 Aralık tarihine kadar yapılabiliyor. Kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullananlar diledikleri takdirde erteleme seçeneği ile geri ödemelerini ileri tarihlere erteleyebiliyorlar. Kampanya kapsamında 5 aya kadar taksit ertelemesi mümkün oluyor. Böylece kredi taksit ödemeleri 5 ay sonra başlatılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Rezidans Nedir – Kirası ve Fiyatları Ne Kadar?

Son yıllarda konut ve gayrımenkul piyasasının gözde mekanı olan rezidansı en kısa yoldan açıklamak için şöyle diyebiliriz: İçerisinde restoran, özel...

Kapat