Kredi Kartından Havale ve EFT Axess’le – Düzenli Ödeme Talimatı Vermek de Münkün

Axess’le artık havale ve EFT işlemleri de yapılabiliyor. Mevduat hesabıyla gerçekleştirilebilen tüm ödemeleri şimdi Axess ile de yapmak mümkün. Tüm Ödemeler artık Axess’le çok daha kolay, hızlı ve pratik hale geldi. Böylece hesapta para olmasa bile kredi kartıyla havale ve EFT işlemleri gerçekleşebiliyor. Üstelik düzenli ödeme talimatı vererek otomatik ödeme de yapılabiliyor. Axess’in sunduğu son hizmetle borç ödeme, birine para gönderme, kira, aidat ve okul taksiti gibi havale ve EFT ile yapılan tüm ödemeler Axess kredi kartı ile gerçekleştirilebiliyor. İstenirse düzenli ödeme talimatı verilerek her ay düzenli otamatik ödeme yapmak mümkün oluyor. Böylece düzenli ödemeleri her ay takip etmek derdi de ortadan kalkmış oluyor.

Düzenli ödemeler ya da birilerine havale ve EFT yoluyla ödeme yapmak her zaman sorun olmuştur. Hesaptaki yetersiz bakiye eğer mevduat hesabı kredili değilse ödemelerin gerçekleşmemesine ve başımızın ağrımasına yol açabilir. O anda nakit bulamadığımızda bizden ödeme bekleyen kişlere karşı mahçup olabiliriz. Axess şimdi tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor ve kredi kartı üzerinden havale ve EFT yapma imkanı sunuyor. Axess’le havale ve EFT işlemleri Akbank Direkt İnternet, Akbank Şubeleri ya da 444 25 25 Akbank Telefon Şubesinden yapılabiliyor. Aynı zamanda aynı kanallardan Axess’le düzenli ödeme talimatı verilebiliyor. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Mevduat hesabından EFT ve havaleyle yapılabilen tüm ödeme işlemleri artık Axess kredi kartıyla da yapılabiliyor. Havale ve EFT işlemi tek seferlik olabileceği gibi düzenli ödeme talimatı verildiği takdirde istenilen tarihlerde gerçekleştirilmek üzere otomatik ödeme gerçekleştirilebiliyor.

Axess’le havale ve EFT işlemleri Axess, Fish, Wings, Carrefour Axess, Axess Exi-26, Axess Business, Wings Business asıl kart sahipleri tarafından yapılabiliyor. Ek kartı olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Kredi kartından yapılan EFT ve havale işlemlerinde gönderilen tutarın % 3’ü oranında işlem ücreti tahsil ediliyor. Kredi kartının kullanılabilir limitinin tamamına kadar tutarlarda havale ve EFT gönderme işlemi yapmak mümkün. Kredi kartı üzerinden yapılan havale ve EFT işlemleri chip para kazandırmıyor.

Axess ile havale ve EFT derdi ortadan kalkıyor. Kredi kartından düzenli ödeme talimatıyla her ay yeniden ödeme işlemleriyle uğraşma ve hesapta para bulundurma gerekliliği sona eriyor. Axess kredi kartı olanlar düşük işlem ücretleriyle kolaylıkla havale ve EFT işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Kampanyaya katılmak için son tarih 31 Aralık.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Kullanımı, Ödemesi ve Nakit Çekimde Nelere Dikkat Etmeli

Kredi kartı günlük hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. Nakit para kullanmak yerine kredi kartı kullanmak hem daha pratik hem...

Kapat