Kamu Çalışanına ve Meslek Gruplarına Citibank İhtiyaç Kredisi

Citibank, başta kamu çalışanları olmak üzere çeşitli meslek gruplarına % 1.29 çok özel faiz oranıyla 30.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Citibank’ın yeni kampanyasının kapsamında kamu çalışanları, doktorlar, bankacılar, TSK mensupları ve öğretmenler yer alıyor. Bu meslek gruplarının hepsi Citibank’ın meslek gruplarına yönelik cazip kampanyasından yararlanabiliyor.

İhtiyaçlarını ertelemek istemeyen, hayatını bir an önce yenilemeye çalışan kamu çalışanı, doktor, bankacı, TSK mensubu ve öğretmenler için yenilenen kredi seçenekleri, bu meslek gruplarının hepsine yepyeni bir dünya sunmayı amaçlıyor.

Citibank’ın kamu çalışanı ve meslek grupları kampanyasındaki faiz oranları, sadece Citibank ile yeni tanışan müşteriler için geçerli… Citibank ile ilk defa tanışan müşteri, bu bankadan daha önce kredi kartı veya bireysel kredi almamış kişiler olarak tanımlanıyor.

Citibank’ın sunduğu aylık % 1,29 faiz oranı fırsatı, maksimum 48 ay vade ile 30.000 TL’ye kadar geçerli… Dosya masrafı ise 299 TL şeklinde belirlenmiş bulunuyor.

Citibank’tan bu kampanya kapsamında maksimum 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Örnek olarak 20.000 TL tutarında bir kredi çektiğinizi düşünecek olursak, maksimum 48 ay vadeyle sunulan bu kredinin geri ödemesini 632 TL aylık taksitler halinde yapabiliyorsunuz.

Citibank Kamu ve Meslek Grupları Kredisi’ne başvurmak için nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli deği), son maaş bodrosu (Resmi bordro yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi) gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank 2013 Yeni Yıl Kredisi
Vakıfbank 2013 Yeni Yıl Kredisi 40.000 TL 60 Ay Vade

2013 yılına adım adım yaklaşırken bankaların yeni yıl kampanyaları hız kazanmaya başladı. Yeni yıl kampanyası yarışına katılan bankaların en yenisi...

Kapat